Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Łukasz Horoszkiewicz

Kolejna propozycja sportowa w Słubicach. Na cykl pt. "Lekkoatletyczne środy rzutów" zaprasza LKS Lubusz Słubice. Mogą się zgłaszać wszystkie chętne osoby, które chciałby spróbować swoich sił w lekkoatletyce.

W każdą środę wakacji na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbywają się zawody sportowe dla dzieci z rocznika 2009-2005 w konkurencjach rzutowych. Poniżej program minutowy.

  • godz. 16.00 rzut piłeczką palantową
  • godz. 16.30 pchnięcie kulą
  • godz. 17.00 rzut dyskiem

Zawody połączone są z naborem do grup treningowych prowadzonych przez Łukasza Horoszkiewicza, byłego zawodnika Lubusza, obecnie zajmującego się szkoleniem młodzieży. Jego podopieczna Julia Horoszkiewicz to ścisła czołówka krajowa w kat. młodziczek.

- Każdy może osiągnąć podobne wyniki, ale jest warunek - trzeba ciężko pracować. Przekonaj się sam co potrafisz. Weź koleżankę lub kolegę i bawcie się dobrze - zachęca szkoleniowiec.

Osoby będące członkami klubu i uczęszczające na treningi mogą liczyć na regularne zajęcia sportowe, udział w zawodach na arenie ogólnopolskiej, wyjazdy na obozy latem i zimą. Szkoleniowiec zapewnia opiekę wychowawczą oraz dobrą atmosferę.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.