Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Pierwsze tegoroczne spotkanie kontrolne rozegrają w sobotę piłkarze Polonii Słubice. Rywalem podopiecznych trenerów Tomasza Wichniarka i Krzysztofa Sobieszczuka będzie czołowy zespół Młodej Ekstraklasy – Lech Poznań. Mecz odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Słubicach.

Będzie to pierwsza gra kontrolna w tym roku jaką zaplanowali trenerzy Polonii. W sobotę w naszym zespole zadebiutują zawodnicy, którzy zostali pozyskani po zakończeniu rundy jesiennej, a także Ci, którzy przyjechali do Słubic na testy tj. Damian Rożej z Elany Toruń i Tomasz Lenart z Motoru Lublin. Pewne jest, że w spotkaniu z Lechem nie zagrają kontuzjowani Michał Steinke oraz Paweł Posmyk. Przypomnijmy, że obie ekipy zagrały ze sobą trochę ponad miesiąc temu we Wronkach kiedy to wygrał Lech 4:1.

Ponadto sobotnia konfrontacja ma wmiar historyczny gdyż po raz pierwszy w Słubicach zimowe spotkanie kontrolne rozegrane zostanie na boisku ze sztuczną nawierzchnią, która w grudniu została oddana do użytku. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12.30.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.