Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
We wtorek 14 lipca odbyło się pierwsze oficjalne spotkanie osób zainteresowanych marszem nordyckim, czyli tzw. Nordic Walking. W lekcji pokazowej wzięło udział 20 osób, wśród których znaleźli się początkujący oraz doświadczeni w marszu z kijkami.

W trakcie zajęć została wyjaśniona i zaprezentowana prawidłowa technika marszu Nordic Walking, która wbrew pozorom nie jest taka łatwa do opanowania. Zajęcia odbyły się w parku rekreacyjnym (za stadionem OSiR Słubice), który jest idealnym miejscem nie tylko do maszerowania z kijami ale również do biegania, jazdy na rowerze czy też spacerów. Całe spotkanie przebiegło w przyjaznej i wesołej atmosferze, a zdecydowana większość uznała Nordic Walking za atrakcyjną formę rekreacji ruchowej na świeżym powietrzu. {multithumb popup_type=greybox}

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

mt_gallery:
[foto / info: Tomasz Walczak - międzynarodowy instruktor Nordic Walking - www.bodysoul.pl ]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#31 King 2009-07-24 17:34
Może jeszcze rozpalić stos i spalić wszystkich gejów, lesbijki i niewiernych??? Jak nie wiesz co to demokracja, to chętnie pożyczę książkę od sąsiada córki z czwartej klasy podstawówki. I dlaczego starasz się być przedstawicielem jakiejś grupy twierdząc, że należy uwzględnić \"nasz głos\"??? Typowe mocherowe zachowanie. Pozdro.
#32 King 2009-07-24 17:34
Może jeszcze rozpalić stos i spalić wszystkich gejów, lesbijki i niewiernych??? Jak nie wiesz co to demokracja, to chętnie pożyczę książkę od sąsiada córki z czwartej klasy podstawówki. I dlaczego starasz się być przedstawicielem jakiejś grupy twierdząc, że należy uwzględnić "nasz głos"??? Typowe mocherowe zachowanie. Pozdro.
#33 monalisa 2009-07-24 20:52
Tomek-brawo!!!kolejna ciekawa inicjatywa-sama od dawna \"czaiłam\" się na nordic ale samemu to tak jakoś się nie chciało-teraz z pewnością wpadnę na treningi.
a co do stepu to faktycznie niezly wycisk-ale poczucie humoru powadzącego, sposbow jaki sa prowadzone zajecia motywuja do wysilku i sprawiają że zmęczenie jest mniej odczuwalne.
#34 monalisa 2009-07-24 20:52
Tomek-brawo!!!kolejna ciekawa inicjatywa-sama od dawna "czaiłam" się na nordic ale samemu to tak jakoś się nie chciało-teraz z pewnością wpadnę na treningi.
a co do stepu to faktycznie niezly wycisk-ale poczucie humoru powadzącego, sposbow jaki sa prowadzone zajecia motywuja do wysilku i sprawiają że zmęczenie jest mniej odczuwalne.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.