Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Promet Kids

Fundacja Promet Kids uruchamia zupełnie nowy projekt muzyczny. Dzięki niemu przedszkolaki ze Słubic i Kunowic będą mogły bezpłatnie uczyć się śpiewu. Jeśli twoje dziecko ma wokalne zdolności i chce rozwijać piosenkarską pasję, to koniecznie zapoznaj się z ofertą fundacji.

Zespół muzyczny powstanie w ramach projektu „Razem śpiewamy i frajdę z tego mamy” i będzie prowadzony pod fachowym okiem Moniki Jakuszewicz. Lekcje śpiewu dla uczestników będą bezpłatne, prowadzone 2 razy w tygodniu, w okresie od września do grudnia, w budynku Rodzinnego Centrum Rozrywki w Kunowicach. Nazwę zespołu uczestnicy projektu wykreują sami podczas pierwszych zajęć.

Dzieci nie tylko będą pobierały profesjonalne lekcje śpiewu, ale także nagrają swoją piosenkę na CD w studiu nagraniowym oraz dadzą finałowy występ przed szeroką publicznością. Dodatkowo każde dziecko otrzyma pamiątkową koszulkę z logo zespołu muzycznego.

Zapisy

Zapisy i rekrutacja do zespołu rozpoczęły się 17 sierpnia. Zgłaszać można dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Najpierw należy zgłosić dziecko poprzez formularz na stronie www.promet-kids.pl, następnie 29 sierpnia w Kunowicach odbędzie się spotkanie organizacyjne i ewentualna rekrutacja.

---

Projekt „RAZEM ŚPIEWAMY I FRAJDĘ Z TEGO MAMY jest dofinansowany ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundację na Rzecz Collegium Polonicum.

[artykuł reklamowy]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.