Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Sara James

Nie tak dawno emocjonowaliśmy się efektownym debiutem Sary James w amerykańskiej wersji programu „Mam talent”. Utalentowana wokalistka z Ośna Lubuskiego otrzymała tzw. złoty przycisk i awansowała bezpośrednio do pófinału. Ten odbędzie się w nocy w wtorku na środę.

Więcej o pierwszym występie Sary James w „America’s Got Talent” pisaliśmy TUTAJ. Jej występ porwał publiczność i jurorów, otrzymała owacje na stojąco, a słynny Simon Cowell użył „złotego przycisku” dającego bezpośredni awans do półfinału.

Teraz przyszedł czas na kolejny etap najpopularniejszego talent show na całym świecie. - To się dzieje naprawdę! Już za kilka dni, półfinał na żywo, prosto z Los Angeles, z moim udziałem – napisała w mediach społecznościowych Sara James.

Półfinał rozpocznie się w nocy z 23 na 24 sierpnia o godz. 3:00 polskiego czasu.

Jak pójdzie młodej artystce tym razem? Sara James nie ukrywa, że jest podekscytowana występem i liczy na wsparcie swoich fanów. - Jestem szczęśliwa i już nie mogę się doczekać! Trzymajcie za mnie mocno kciuki – czytamy na jej profilu na Facebooku.

Wokalistka otrzymała wiele miłych komentarzy. Wsparcia udzielili jej również znani i popularni artyści, m.in. Dawid Kwiatkowski, Cleo czy Kayah.

Po więcej informacji zapraszamy na profil "America's Got Talent' - www.facebook.com/agt.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.