Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Warsztaty świąteczne

Powoli ruszają przygotowania do świąt. Te, zapewne będą wyglądać nieco inaczej niż zazwyczaj, ale jedno się nie zmieni. Dzieci czekając na Mikołaja, przygotowują różne artystyczne, świąteczne ozdoby. Chętni mogą wziąć udział w bezpłatnych twórczych warsztatach online.

Na twórcze, przedświąteczne warsztaty zapraszają: gmina Słubice, miasto Frankfurt i Stowarzyszenie Demokracja i Integracja z Poczdamu. Zostaną zorganizowane w ramach projektu „Język sąsiada w Dwumieście” i połączone będą z nauką języka, ponieważ mają być prowadzone po polsku i po niemiecku.

Chętni otrzymają zestawy z materiałami, które przydadzą się na warsztatach do przygotowania swojej świątecznej pracy. Każdy będzie pracował w swoim domu, a z pozostałymi połączy się online. Dlatego wszyscy uczestnicy powinni mieć dostęp do komputera z internetem.

Warsztaty odbędą się 5 grudnia (sobota) o godz. 12.00 i 6 grudnia (niedziela) o godz. 11.30. Są bezpłatne i przeznaczone dla dzieci z klas V-VI biorących udział w projekcie.

Zapisy przyjmowane są do 26 listopada pod nr tel. 95 737 2064 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Liczba uczestników jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.