Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
transVOCALE

Ze względu na pandemię odwoływane są wszystkie duże imprezy kulturalne. Ten los spotkał również tegoroczny festiwal transVOCALE. Ale mieszkańców Słubic i Frankfurtu czeka muzyczna niespodzianka – koncert w internecie.

Tematem przewodnim tegorocznego transVOCALE była „Solidarność”. To miała być już 17. edycja tego polsko-niemieckiego wydarzenia (ZOBACZ).

Jednak ze względu na zwiększającą się ilość zachorowań na COVID-19, duże imprezy trzeba było odwołać. Organizatorzy transVOCALE mają jednak dla wielbicieli muzyki niespodziankę – szykują koncert, który będzie można obejrzeć online. Na scenie Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpią różni artyści, królować będzie polska piosenka.

– Mimo, że nie możemy się spotkać z publicznością na żywo, chcieliśmy wykonać jakiś mały gest w kierunku naszej publiczności, do czego i jako organizatorzy, i jako artyści, czujemy się zobowiązani – mówi Tomasz Pilarski, jeden z organizatorów festiwalu.

- Mamy nadzieję, że dzięki temu nie zapomnicie państwo o nas, a podczas oglądania koncertu atmosfera tego wspaniałego festiwalu zagości w waszych domach – dodaje T. Pilarski.

TransVOCALOWY koncert-niespodziankę zaplanowano 20 listopada o godz. 19.30. Będzie można go oglądać na profilu facebookowym SMOK-a i w telewizji HTS.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.