Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Natalia Przekoracka

Uzdolnione wokalistki ze Słubic wyśpiewały kolejne nagrody, tym razem w finale Lubuskiego Festiwalu Pro Arte! Rytmos wywalczył srebrny mikrofon, a Natalia Przekoracka wyśpiewała złote trofeum i zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej.

To był kolejny udany występ młodych wokalistek! 6 października w Zbąszynku odbył się tegoroczny finał Lubuskiego Festiwalu Pro Arte w kategoriach wiekowych III (13-15 lat) i IV (16-19 lat).

Zespół Wokalny Rytmos w składzie Natalia Przekoracka, Martyna Dłużniewska i Amelia Jurkowska wyśpiewał drugie miejsce i srebrny mikrofon w III kategorii, a Natalia Przekoracka solo zwyciężyła w IV kategorii i zdobyła złoty mikrofon. Rytmos pracuje pod kierunkiem Anny Adamowicz. Oprócz nich Słubicki Miejski Ośrodek Kultury reprezentowała również Marysia Iwaszkiewicz, która ćwiczy pod okiem Edyty Kręgiel.

To nie koniec muzycznych emocji. 9 października w Przytocznej odbędzie się finał młodszych kategorii wiekowych. W kategorii II (10-12 lat) SMOK będzie reprezentował Zespół Wokalny Mały Rytmos oraz Sara Egwu-James i Kaja Kuperszmit.

 
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.