Kliknij przycisk i otwórz MENU >>


Centrum powstało na terenie świetlicy wiejskiej i tam tuż po mszy świętej, około godziny 12.30 rozpocznie się uroczystość otwarcia.
Rybocickie centrum powstało jako jedno z 470 Centrów Kształcenia na odległość w kraju. Posiada 6 w pełni wyposażonych stanowisk komputerowych oraz dostęp do Internetu. To wszystko przy minimalnym wkładzie finansowym Gminy Słubice.

Projekt „Wioska internetowa - kształcenie na odległość na terenach wiejskich” jest realizowany przez Fundację Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia w partnerstwie z Przedsiębiorstwem Telekomunikacyjnym Optoland. Gminie Słubice, Słubickiemu Miejskiemu Ośrodkowi Kultury i OSP Rybocice udało się stać beneficjentem tego projektu. Dzięki temu w jednym z pomieszczeń świetlicy wiejskiej podlegającej pod SMOK powstała w pełni wyposażona pracownia komputerowa.

Dodatkowo projekt zakłada wyposażenie pracowni w meble biurowe, telefony, urządzenie wielofunkcyjne oraz rzutnik multimedialny. Łączna wartość tej inwestycji wyniosła 60 tys. zł, a koszt Gminy wyniósł 2 tys. zł, w ramach których wykonano remont pomieszczenia. Pracownia będzie otwarta codziennie przez cztery godziny a korzystać z niej może każdy mieszkaniec.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 optymista 2009-02-05 14:53
jak znam życie to w niedługim czasie te komputerki znikna i taki będzie finał.....heh! ale pomysł popieram (wioski)
#2 optymista 2009-02-05 14:53
jak znam życie to w niedługim czasie te komputerki znikna i taki będzie finał.....heh! ale pomysł popieram (wioski)
#3 mb 2009-02-15 20:55
Faktycznie 9 lutego już częśc sprzętu znikneła
#4 mb 2009-02-15 20:55
Faktycznie 9 lutego już częśc sprzętu znikneła

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.