Kliknij przycisk i otwórz MENU >>


Pierwszymi filmami w kinie będą "Zawodowcy" oraz polska komedia "Ile waży koń trojański". Oba filmy miały swoje premiery w grudniu 2008 roku.

Słubickie kino będzie zarówno dla dorosłych jak i najmłodszych mieszkańcach miasta. W repertuarze przewidziano także tematyczne kino studyjne oferujące pokazy ambitnego kina lub wieczory z kinem retrospektywnym. Informacje o bieżącym repertuarze będzie można znaleźć na naszym portalu.

Bilety do kina w cenie 15 zł będą do nabycia na godzine przed każdym seansem filmowym.Kino dysponuje 70 miejscami w ustawieniu kinowym.

Repertuar:

Zawodowcy
6.02 godz. 20.30
7.02 godz. 20.30

Ile waży koń trojański
7.02 godz. 18.00
8.02 godz. 16.00
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#61 mała 2009-02-03 15:37
ja ide na Zmierzch ponoć superancki film ;-)
#62 mała 2009-02-03 15:37
ja ide na Zmierzch ponoć superancki film ;-)
#63 ms 2009-02-05 15:09
Kameralne kino uważam za bardzo fajny pomysł.(wywaliłbym jednak amerykańskie komercyjne produkcje) Jeszcze jakaś grupa filmowa, warsztaty.... Niestety znając naszą słubicką społęczność.... nic się nie rozwinie, ludzie przestaną przychodzić do kina, nie będzię kasy na nowe filmy, na stare juz napewno nikt nie przyjdzie. A 15zł... (paczka fajek i piwko)....
#64 ms 2009-02-05 15:09
Kameralne kino uważam za bardzo fajny pomysł.(wywaliłbym jednak amerykańskie komercyjne produkcje) Jeszcze jakaś grupa filmowa, warsztaty.... Niestety znając naszą słubicką społęczność.... nic się nie rozwinie, ludzie przestaną przychodzić do kina, nie będzię kasy na nowe filmy, na stare juz napewno nikt nie przyjdzie. A 15zł... (paczka fajek i piwko)....
#65 ?? 2009-02-06 17:15
najpierw pójdż,zobacz, a potem narzekaj/lub pochwal/--chyba taka powinna być kolej rzeczy?Coby nie zrobić to i tak dla wiekszości bedzie ;;-)ziadostwo;;.Pewnie lepiej nawalić sie piwskiem,strzelić dopalacza----smacznego malkontenci
#66 ?? 2009-02-06 17:15
najpierw pójdż,zobacz, a potem narzekaj/lub pochwal/--chyba taka powinna być kolej rzeczy?Coby nie zrobić to i tak dla wiekszości bedzie ;;-)ziadostwo;;.Pewnie lepiej nawalić sie piwskiem,strzelić dopalacza----smacznego malkontenci
#67 Hanka 2009-02-06 22:48
wiecie co jest najgorsze? to, ze kupa ludzi narzeka,nie majac wlasciwie pojecia, o czym mowi! czy ktokolwiek z Was,no nie powiem, ze przyszedl na seans, ale chociaz pofatygowal sie do Smoka, zeby zobyczyc, jak kino ma wygladac?! watpie, bo wtedy nikt nie pieprzylby glupot o skladanych, czerwonych krzeselkach i wychylaniu sie z tylnich rzedow, zeby cokolwiek zobaczyc.
ja pochwale sie, ze bylam dzis na premierowym pokazie slubickiego kina - film \"Zawodowcy\" i ani troche nie zaluje, ze zaplacilam za bilet 15zl. Siedzenia bardzo wygodne, ustawione pietrowo, jak w kazdym porzadnym kinie, swietny obraz i przefantastyczne naglosnienie!
Wszystkich niedowiarkow serdecznie zapraszam!
I naprawde, nauczcie sie nie gnoic jakiejkolwiek idei, zanim sami nie bedziecie wiedziec o czym mowicie i dopoki sami nie doswiadczycie. Takim dziecinnym zachowaniem zabijacie wszelkie pomysly na rozwoj naszego miasta w zarodku.
#68 Hanka 2009-02-06 22:48
wiecie co jest najgorsze? to, ze kupa ludzi narzeka,nie majac wlasciwie pojecia, o czym mowi! czy ktokolwiek z Was,no nie powiem, ze przyszedl na seans, ale chociaz pofatygowal sie do Smoka, zeby zobyczyc, jak kino ma wygladac?! watpie, bo wtedy nikt nie pieprzylby glupot o skladanych, czerwonych krzeselkach i wychylaniu sie z tylnich rzedow, zeby cokolwiek zobaczyc.
ja pochwale sie, ze bylam dzis na premierowym pokazie slubickiego kina - film "Zawodowcy" i ani troche nie zaluje, ze zaplacilam za bilet 15zl. Siedzenia bardzo wygodne, ustawione pietrowo, jak w kazdym porzadnym kinie, swietny obraz i przefantastyczne naglosnienie!
Wszystkich niedowiarkow serdecznie zapraszam!
I naprawde, nauczcie sie nie gnoic jakiejkolwiek idei, zanim sami nie bedziecie wiedziec o czym mowicie i dopoki sami nie doswiadczycie. Takim dziecinnym zachowaniem zabijacie wszelkie pomysly na rozwoj naszego miasta w zarodku.
#69 Kawał dobrej roboty !!! 2009-02-06 22:51
Kino jest bardzo ładne i wystarczjące na nasze małe miasteczko jeśli ktos chce kulturalnie wyjsc sobie z dziewczyną lub całą paczką to jest to idealne miejsce na tego typu rozrywki.Jestem bardzo zadowolony,ze Ośrodek Kultury wreszcie ma kino na dodatek przytulne.Mamy się czym pochwalic i mamy gdzie pójsc.Gratulacje za stworzenie miejsca gdzie kazdy moze miło spędzic czas.
#70 Kawał dobrej roboty !!! 2009-02-06 22:51
Kino jest bardzo ładne i wystarczjące na nasze małe miasteczko jeśli ktos chce kulturalnie wyjsc sobie z dziewczyną lub całą paczką to jest to idealne miejsce na tego typu rozrywki.Jestem bardzo zadowolony,ze Ośrodek Kultury wreszcie ma kino na dodatek przytulne.Mamy się czym pochwalic i mamy gdzie pójsc.Gratulacje za stworzenie miejsca gdzie kazdy moze miło spędzic czas.
#71 łajka 2009-02-10 23:26
bardzo miło spędziłem czas i na pewno będę tam stałym bywalcem. a jak komuś nie pasuje takie kino to niech jedzie do Gorzowa czy zielonej, proste. cena troszku za wysoka ale przeżyję, to że nie ma popcornu to akurat mnie pasuje. - brak niechcianych odgłosów czy zapachów poprawia warunki oglądania filmu. jestem za a nawet przeciw.
#72 łajka 2009-02-10 23:26
bardzo miło spędziłem czas i na pewno będę tam stałym bywalcem. a jak komuś nie pasuje takie kino to niech jedzie do Gorzowa czy zielonej, proste. cena troszku za wysoka ale przeżyję, to że nie ma popcornu to akurat mnie pasuje. - brak niechcianych odgłosów czy zapachów poprawia warunki oglądania filmu. jestem za a nawet przeciw.
#73 Majka 2009-02-14 10:24
Na pójście do kina wieczorem nie mogę sobie pozwolić, bo wychowuję półrocznego synka, ale w godzinach popołudniowych chętnie byśmy się wybrali na seans dla mam z niemowlętami. Podejrzewam, że nie jestem jedyna...
#74 Majka 2009-02-14 10:24
Na pójście do kina wieczorem nie mogę sobie pozwolić, bo wychowuję półrocznego synka, ale w godzinach popołudniowych chętnie byśmy się wybrali na seans dla mam z niemowlętami. Podejrzewam, że nie jestem jedyna...
#75 ROBERT ILNICKI 2009-02-28 16:18
KTO KOCHA KINO,TO NIE BEDZIE NARZEKAL.MY POLACY POTRAFIMY TYLKO NARZEKAC-TRZEBA ZMIENIC POLSKA MENTALNOSC.ALBO TO MOZE ZAZDROSC-NASZA CECHA NARODOWA.KINO MA BYC KULTURA,A NIE ZASMIECONA SALA PRZEZ POPCORN I PUSTE KUBKI PO COCA COLI.GINIE W NARODZIE KULTURA OSOBISTA.PRACUJE JAKO KINOOPERATOR DUBLINSKIM KINIE ,I WIDZE ILE SMIECI ZOSTAJE PO KAZDYM SEANSIE.TAK JAK KIEDYS W KINIE PIAST-PROBLEM Z SLONECZNIKIEM-JAK PRACOWALEM.
#76 ROBERT ILNICKI 2009-02-28 16:18
KTO KOCHA KINO,TO NIE BEDZIE NARZEKAL.MY POLACY POTRAFIMY TYLKO NARZEKAC-TRZEBA ZMIENIC POLSKA MENTALNOSC.ALBO TO MOZE ZAZDROSC-NASZA CECHA NARODOWA.KINO MA BYC KULTURA,A NIE ZASMIECONA SALA PRZEZ POPCORN I PUSTE KUBKI PO COCA COLI.GINIE W NARODZIE KULTURA OSOBISTA.PRACUJE JAKO KINOOPERATOR DUBLINSKIM KINIE ,I WIDZE ILE SMIECI ZOSTAJE PO KAZDYM SEANSIE.TAK JAK KIEDYS W KINIE PIAST-PROBLEM Z SLONECZNIKIEM-JAK PRACOWALEM.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.