Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Jak poinformowało poznańskie Biuro Prognoz Meteorologicznych nad Słubicami przemieszcza się strefa intensywnych opadów deszczu. Przewidywane są intensywne zjawiska burzowe, wiatr może osiągnąć w porywach od 55 do 75km/h, a poziom opadów szacowany jest od 15 do 50 mm.

Burza Słubice
Prognozowane zjawiska mają potrwać aż do jutrzejrzego dnia. Największa intensywność przewidywana jest dzisiaj popołudniu.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Maaarcinek87 2011-07-20 13:45
Swietne zdjecie:)dawno tak nietrzaskało u nas zeby nie te szkody które wyrządza burza to mogłaby byc codziennie piekne widoki;)najlepsze widoki na niebo jak pioruny strzelaja sa z hotelu Cargo na transportowej:)
#2 Redakcja Słubice24.pl 2011-07-20 14:12
Dzięki, ale to zdjęcie z zeszłego roku. Nadesłał je nam kiedyś jeden z czytelników. Tu posłużyło nam tylko do zilustrowania artykułu. Jak na razie do Słubic burza jeszcze nie doszła :)
#3 tjakuszewicz 2011-07-20 19:18
Jeszcze mogliby tylko podać w których godzinach można się tego spodziewać, bo info wisi od południa, że "nad Słubicami przemieszcza się strefa intensywnych opadów deszczu." a tego deszczu ani widu, ani słychu...
#4 Redakcja Słubice24.pl 2011-07-21 08:16
Panie Tomaszu to jest prognoza pogody - nie spodziewa się Pan chyba, że ktoś Panu napisze o której dokładnie godzinie ma być burza :-) . Jeśli mamy info z IMGiW, że takie zjawiska mogą wystąpić, to po prostu piszemy o tym. A jeśli zapowiadane burze i gwałtowne deszcze ominęły Słubice, to chyba tylko wypada się cieszyć.
#5 tjakuszewicz 2011-07-21 08:39
Redakcjo: uwaga nie była skierowana do Was lecz do Instytutu. Dobrze, że takie komunikaty są. Mówi się, że najskuteczniejszym jest prognozowaniem pogody na kilka godzin do przodu... Jednak w Poznaniu są chyba słabi fachowcy bo wczoraj oprócz silniejszego wiatru wieczorem nic się nie działo. Teraz trochę pada ale też tragedii nie ma ale robole od kładzenia chodnika mają "przymusowy" przestój, bo przecież krople deszczu zmoczą ich jakże gustowne czapeczki. A tak, siedząc pod daszkiem na klatce można sobie jakiegoś browarka wypić... A chodnik przed blokiem jak był rozryty, tak jest...
Zgadzam się, że to dobrze, że burze nas ominęły. Może w ogóle skończyłoby się to pseudo lato a zaczęło prawdziwe lato? Czego sobie i Państwu życzę :)
#6 Redakcja Słubice24.pl 2011-07-21 09:09
Mamy dobre wieści: od niedzieli ma już być trochę cieplej, będzie też więcej słońca. Tak podają fachowcy z Poznania. Ale to tylko prognoza, a jak będzie w rzeczywistości zobaczymy :-) . Pozdrowienia.
#7 Wiesław 2011-07-21 10:18
do tjakuszewicz: przeszkadzał ci brak deszczu? to teraz wykrakałeś, bo jak zaczelo padać to nie może przestac... A MIAŁEM DZIŚ JECHAĆ NA DZIAŁKĘ! a i tak marnie w tym roku wszystko porosło

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.