Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
12 czerwca odbędzie się uroczyste przekazanie nowego placu zabaw, który powstał na osiedlowym podwórku między ulicami Podchorążych oraz Reja. Obiekt ufundowali właściciele słubickich marketów Intermarché i Bricomarché wraz z Fundacją Muszkieterów.

Podczas uroczystości fundatorzy wręczą burmistrzowi Słubic symboliczny akt przekazania. Na otwarciu wystąpią aktorzy z Teatru Wariate z Poznania, którzy przygotowali dla najmłodszych wiele atrakcji, konkursów oraz mnóstwo słodyczy, balonów i drobnych upominków.

- W takie dni czuję, że moja praca ma wymiar nie tylko biznesowy. Słubice są miastem bardzo mi bliskim, więc to dla mnie dodatkowa satysfakcja, jeśli mogę mieć swój własny wkład w codzienne życie jego mieszkańców – mówi Marcin Dudka, właściciel sklepu Intermarché w Słubicach.

Na przybyłych gości czekać będzie jeszcze jedna ciekawostka. Zdjęcia dzieci bawiących się na placu zabaw można wysłać na adres specjalnej strony internetowej www.placezabaw.muszkieterowie.pl i wziąć udział w konkursie na najpopularniejsze zdjęcie dziecka. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

- Zapraszamy wszystkich mieszkańców na niedzielne otwarcie. Warto zabrać ze sobą aparat fotograficzny, by zrobić zdjęcie swojemu dziecku na Placu Zabaw Muszkieterów, wziąć udział w konkursie i wygrać atrakcyjne nagrody – mówi Anna Moczulska, właścicielka Bricomarché w Słubicach, współfundator placu zabaw.

Plac zabaw powstał w ramach trwającej już cztery lata ogólnopolskiej akcji "Place Zabaw Muszkieterowie". Zestawy zabawowe stanowiące wyposażenie placu kosztowały prawie 30 tysięcy złotych. Właściciele supermarketów sfinansowali także montaż urządzeń na wyznaczonym i przygotowanym przez gminę Słubice terenie.

Nowe miejsce będzie ogólnodostępne i z jego atrakcji będą mogli swobodnie korzystać wszyscy mieszkańcy. Początek niedzielnej uroczystości o godz. 14:00.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.