Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa zaprasza lubuskich przedsiębiorców i pracowników firm do udziału w szkoleniach z zakresu informatyki oraz grafiki komputerowej. Wszystko w ramach projektu, który ZIPH realizuje wspólnie z Północną Izbą Gospodarczą ze Szczecina.

Projekt  skierowany jest do właścicieli mikro oraz małych firm, a także ich pracowników - w tym osób zatrudnionych na podstawie umowy cywilno-prawnej, którzy chcą nabyć nowe lub podwyższyć posiadane kwalifikacje. Koszt uczestnictwa w zajęciach stanowić będzie 20% nominalnej wartości szkolenia. Odpłatność za udział w zajęciach wynosi 402 zł za jedną osobę.

ziph-szkolenia
Zajęcia odbywać się będą w Gorzowie Wlkp. w trybie weekendowym i obejmą ponad 100 godzin zajęć praktycznych na komputerach. Pierwsze szkolenia rozpoczynają się wraz z początkiem lutego, warto więc już pomyśleć o zapisach. Na terenie naszego województwa ZIPH planuje przeszkolić łącznie 36 osób.

Szkolenia realizowane będą w ramach trzech modułów:
  • kurs "ECDL - Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych",
  • kurs "Grafik komputerowy,
  • kurs "Projektowanie serwisów internetowych".
Szczegółowe informacje:
  • tel: (95) 739-03-11,
  • kom: 696-007-665,
  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

[foto: ZIPH]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.