Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Ślub od pierwszego wejrzenia w TVN

Kojarzycie program „Ślub od pierwszego wejrzenia” emitowany na antenie stacji TVN? Właśnie rozpoczyna się jego 8 edycja. Udział w nim bierze sześcioro singli, w tym 37-letni Patryk Aniśko ze Słubic.

Idea programu polega na tym, że wybrane osoby biorą udział w 30-dniowym eksperymencie. Zostaną skojarzeni w pary, odbędzie się ślub i wesele, a po nich nastąpi weryfikacja związku i decyzja o pozostaniu w małżeństwie lub ewentualnym rozwodzie. W poprzedniej edycji programu rozeszły się wszystkie skojarzone pary. Jak będzie tym razem?

W poszukiwaniu swojego szczęście bierze udział 37-letni Patryk Aniśko ze Słubic. Jak czytamy na stronie Dzień Dobry TVN, mężczyzna był już żonaty - rozwód sprawił, że musiał wrócić do rodzinnego domu i walczyć o własne szczęście. Czy uda mu się znaleźć je w programie? - Z radością czekał na moment, w którym powie bliskim o tym, że niebawem znów będzie mężem. Entuzjazm jego rodziny nie pozostawił wątpliwości, co do wsparcia, jakie od nich otrzyma – informuje portal.

Jak podają twórcy programu, Patryk obecnie mieszka z rodzicami i remontuje własne mieszkanie. Do rodziców przeprowadził się po rozstaniu z byłą żoną. Jego poprzedni związek trwał sześć lat. Po czterech latach znajomości para zdecydowała się na ślub. Długo starali się też o dziecko. W pewnym momencie żona wystąpiła o rozwód, co wpłynęło negatywnie na pewność siebie mężczyzny. Patryk pracuje jako operator wózka widłowego w Niemczech. Pomaga też tacie w szpitalu jako elektryk. W czasie wolnym mężczyzna lubi majsterkować.

Więcej o Patryku przeczytacie na stronie Co Za Tydzień  - KLIKNIJ.

6 września odbyła się emisja pierwszego odcinka, w którym poznaliśmy 31-letnią Justynę. Kolejne odsłony programu można oglądać w każdy wtorek o 21:35 na antenie TVN, a także na stronie Player.pl (lub w aplikacji). 

 

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 jkn51 2022-09-07 14:24
Co jeszcze można zrobić dla własnej promocji ? Z jakiej prywatności dać się odrzeć? "all for sale". Biedne ubogie ludzkie umysły . Gawiedź znów będzie miała z czego się prostacko rechotać.
#2 damcio 2022-09-07 19:43
a może ktoś by wziął udział w programie "rozwód po pierwszym wejrzeniu"?
znacie?
bo ten odcinek to taka trochę ironia losu

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.