Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Granica

Smutne wieści z polsko-niemieckiej granicy. W jednym z lasów po niemieckiej stronie znaleziono martwego mężczyznę. To 25-letni Irakijczyk. Śledztwo prowadzi policja z Frankfurtu. 

O zdarzeniu poinformował 24 listopada portal Deutsche Welle. Jak wynika z relacji dziennikarzy, centrum ratownictwa w Brandenburgii odebrało telefon alarmowy od mężczyzny mówiącego po arabsku i angielsku. Mówił, że potrzebuje pomocy dla swojego przyjaciela.

Na miejsce udali się funkcjonariusze, którzy odnaleźli w lesie niedaleko granicy z Polską siedmioosobową grupę migrantów. Jeden z nich był już martwy. Na podstawie paszportu zidentyfikowano go jako 25-letniego Irakijczyka.

Ciało zmarłego zostało zabezpieczone i będzie poddane sekcji w celu ustalenia przyczyn śmierci. Śledztwo prowadzi policja we Frankfurcie nad Odrą. 

ŹRÓDŁO

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Lechita 2021-11-26 21:10
Nie uchodźcę, tylko nielegalnego imigranta. Proszę nie wpisujcie się w łukaszenkowską propagandę.
#2 charlotta 2021-11-28 22:14
Tytul wprowadzajacy czytelnikow w blad. Nie znaleziono martwego uchodzce lecz jego towarzysze zglosili policji smierc kompana od nielegalnego przekraczania granic! A po drugie stalo to sie na terenie Niemiec! Wiec co tu szuka slowo POLSKA ?
Zdarzenie to mialo miejsce przy slupku granicznym? Po prostu zenada!!!

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.