Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Food Truck

Po raz kolejny słubiczanie mogli skosztować potraw serwowanych przez Food Trucki spod szyldu „smaków świata”. Od 1 do 3 października pojazdy z ulicznym jedzeniem zaparkowały na pl. Bohaterów. Zobaczcie, jak było.

Wydarzenie, organizowane przez Smaki Świata Street Food, już parokrotnie gościło w naszym mieście i zawsze cieszyło się dużym zainteresowaniem. Nie inaczej było i tym razem i praktycznie przez cały weekend. Od południa do wieczora nie brakowało amatorów ulicznego jedzenia, tym bardziej, że pogoda bardzo dopisała. Odwiedzających, szczególnie tych najmłodszych, przyciągały też dodatkowe atrakcje, jak dmuchańce.

Niezmiennie największym powodzeniem wśród słubiczan cieszyły się potrawy z Pasibusa, lody tajskie czy kultowe już Churrosy, do których cały czas była długa kolejka. Słubiczanie zamawiali przede wszystkim burgery w różnej formie i z różnymi dodatkami, ale nie brakowało również amatorów azjatyckich przekąsek czy greckich kanapek.

Gdy rozmawialiśmy z zaprzyjaźnioną ekipą serwującą rzemieślnicze piwo Sowie, usłyszeliśmy, że zarówno oni, jak i pozostali "street foodowcy" bardzo lubią Słubice i zawsze chętnie tu wracają. O dużej popularności Food Trucków świadczy też to, że wiele dań zostało wyprzedanych przed czasem.

Jak było przez te trzy dni? Do miasteczka zajrzeliśmy z naszą kamerą. Poniżej filmik i zdjęcia.Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.