Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Fundacja CP

Przyjechałeś do pracy do Polski, ale znajomość języka polskiego pozostawia wiele do życzenia? Nigdy nie uczyłeś się niemieckiego, a chciałbyś podjąć pracę za granicą? A może kiedyś, jeszcze w szkole średniej miałeś już podstawy, ale chciałbyś podnieść swoje kompetencje językowe? A może to angielski jest tym językiem, który zawsze Ci się podobał, ale nigdy nie było czasu/motywacji, żeby się w niego zagłębić?

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów językowych Fundacji na rzecz Collegium Polonicum. Fundacja posiada 14-letnie doświadczenie w organizacji kursów językowych. Szczególnie dokłada starań, aby na kursach każdy uczestnik czuł, że jest we właściwym miejscu, dlatego do każdego podchodzi indywidualnie.

Lektorzy dostosowują metody nauczania do specyfiki grupy. Niezależnie od wybranej metody największy nacisk kierowany jest na komunikację w codziennych sytuacjach i przełamanie barier z wypowiadaniem się.

Nabór w trzech grupach językowych:

  • język niemiecki,
  • Język angielski,
  • język polski dla obcokrajowców.

 Zajęcia trwają od października do czerwca i kończą się zaświadczeniem ukończenia kursu.

Spotkania informacyjne

Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkania informacyjne, które odbędą się w siedzibie Fundacji na rzecz Collegium Polonicum w Słubicach, ul. Kościuszki 1, sala 209.

  • Język angielski: 05.10.2021, godz. 16:00.
  • Język niemiecki: 04.10.2021, godz. 18.00.
  • Język polski dla obcokrajowców - dwa terminy do wyboru: 06.10.2021, godz. 18:00 lub 07.10.2021, godz. 18.00.

Dochód z kursów językowych przeznaczany jest na cele statutowe, oznacza to że środki wracają do lokalnej społeczności dzięki realizowanym przez Fundację programom i projektom.

Kontakt

Zadzwoń, zapytaj, może czas zrobić coś dla siebie?

Zapisy, dodatkowe informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 603-112-487.

[reklama]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.