Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Stypendium starosty

Jak co roku powiat słubicki przyznał stypendia naukowe najbardziej wyróżniającym się uczniom ze szkół średnich. Wsparcie finansowe otrzymało 19 uczniów. 

Uroczyste wręczenie stypendiów odbyło się 29 września w Starostwie Powiatowym w Słubicach. Z uczniami spotkał się osobiście starosta Leszek Bajon.

- Jestem dumny, że mogę być tu z wami i pogratulować znakomitych wyników w nauce, do której nie trzeba was zachęcać, sądząc po średniej waszych ocen – mówił do wyróżnionych.

Przy wręczaniu stypendiów towarzyszył mu jego zastępca Robert Włodek. Wspólnie podziękowali także nauczycielom, których praca przyczyniła się do sukcesu ich podopiecznych.

19 wyróżnionych osób, w okresie od września 2021 do czerwca 2022, będzie otrzymywać finansowe wsparcie w wysokości od 100 do 150 zł miesięcznie.

---

Lista stypendystów

  • Zespół Szkół Licealnych w Słubicach: Mateusz Hein, Nikola Kociołek, Bartosz Łyskanowski, Martyna Mierzwiak, Cyntia Piątek, Michaił Polakov, Ksawery Przywoźny, Zuzanna Szulc, Kinga Żygadło.
  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach: Marcel Adamczewski, Weronika Jurys, Hubert Niewiński, Natalia Opszalska, Wiktoria Skalska, Weronika Śliwińska.
  • Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w Słubicach: Marietta Grelka, Aleksandra Kail, Iga Tarabuła, Gabriela Zając.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.