Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Wypadek na al. Niepodległości

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło do skrzyżowaniu ul. Sienkiewicza i al. Niepodległości. Zderzyły się trzy samochody osobowe. Jedna osoba została ranna. 

Informację o wypadku przekazali nam niezawodni jak zawsze internauci krótko przed godz. 16. O potwierdzenie zapytaliśmy rzecznika słubickiej policji, Magdalenę Jankowską.

- Faktycznie, na skrzyżowaniu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów – przekazała w rozmowie z naszym reporterem.

A co dokładnie się stało? – Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności zdarzenia, ale ze wstępnych informacji wynika, że kierowca Fiata Punto jadąc od strony kościoła próbował skręcić w lewo i nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prosto Volkswagenowi Passatowi. Doszło do zderzenia. Jego siła spowodowała, że Punto uderzyło jeszcze w stojącego za nim Volkswagena Golfa - opowiada M. Jankowska.

Osobom jadącym w Passacie i Golfie nic poważnego się nie stało, ale kierujący Fiatem odniósł obrażenia głowy i musiał zostać hospitalizowany. Przechodzi obecnie badania.

Skrzyżowanie jest częściowo nieprzejezdne. Można skręcić tylko od strony Lewiatana w ul. Sienkiewicza, kierowcy proszeni są o korzystanie z objazdów. Na miejscu trwają czynności służb – policji i straży pożarnej.

Poniżej filmik przesłany przez jednego z internautów.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 gallanonim z galii 2021-04-15 21:35
Panowie strażaki wraki samochodów szkoda aby się zmarnowały dawajcie do Kunowic nad jeziorem na plaży wyładujcie albo wrzućcie do jeziora potem wyciągniecie z wody i wrzućcie do internetu zdjęcia jako znalezisko.Pozdrawiam zdrówka. :D
#2 Rob 2021-04-16 08:31
Gallanonim , ponoć jakaś Ewka z Kunowic, skąd u Ciebie tyle jadu ?

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.