Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Spotkanie ze sportowcami

Nie tak dawno pisaliśmy o przyznanych przez gminę Słubice stypendiach i nagrodach sportowych. Wyróżnionych zawodników i trenerów burmistrz Mariusz Olejniczak zaprosił do siebie na spotkanie, by osobiście im pogratulować. 

Przypomnijmy, wśród nagrodzonych znaleźli się siatkarz Adrian Gasiewicz i dyskobolka Małgorzata Krzyżan, a także trenerzy lekkiej atletyki: Jacek Grześkowiak, Oleg Pachol, Łukasz Horoszkiewicz i Piotr Kiedrowicz.

14 kwietnia część z nich pojawiła się w gabinecie burmistrza. Ten przekazał im okolicznościowe podziękowania i osobiście pogratulował im osiągniętych sukcesów. Towarzyszyła mu Ewa Guzik, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Słubicach.

- Zawody sportowe to nie tylko wyzwanie dla samego sportowca, to także trud treningowy skrupulatnie przygotowany przez trenera i opiekunów – mówił burmistrz do zaproszonych gości. - Wierzę, że tegoroczne osiągnięcia pozwolą na zdobycie nagród i stypendiów w przyszłym roku- czego z całego serca życzę państwu i podopiecznym- podsumował.

Więcej i przyznanych nagrodach i stypendiach przeczytacie w naszej wcześniejszej publikacji - TUTAJ.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.