Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Restauracja

Klub Konfederacji w Słubicach zachęca do składania podpisów pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą „Otwieramy gospodarkę”. Zdaniem pomysłodawców ustawa zakończy nielegalne restrykcje i pozwoli wszystkim ludziom wrócić do pracy.

- Tysiące polskich firm, zamkniętych z powodu bezprawnych rozporządzeń rządu, czeka na nasze wsparcie. Wspólnie uwolnijmy naszą gospodarkę i przywróćmy normalność - zachęcają członkowie Konfederacji.

Zdaniem Marcina Misia, jednego z działaczy słubickiego klubu, brak możliwości prowadzenia działalności wywiera katastrofalne skutki dla polskiej gospodarki. - Przedsiębiorcy mówią otwarcie, że dłużej tak nie mogą. Wraz z bankructwem firm wiele osób traci pracę stanowiącą ich źródło utrzymania – twierdzi M. Miś.

Jak to zmienić? - Jako społeczeństwo obywatelskie i demokratyczne mamy narzędzia wywierania wpływu na władze. Jednym z nich jest obywatelska inicjatywa ustawodawcza – przekonuje Konfederacja.

Jak podpisać taki apel? Gotowe karty do podpisu mają członkowie Klubu Konfederacji w Słubicach - KLIKNIJ. Taką kartę można też ściągnąć samodzielnie ze strony www.otwieramygospodarke.pl, wydrukować, zebrać podpisy, a następnie wysłać na adres: ul. Piękna 3/8, 00-539 Warszawa.

Akcja opatrzona jest w internecie hashtagiem #OtwieraMY.

A jakie jest wasze zdanie? Należy jak najszybciej otworzyć gospodarkę? Dajcie znać w komentarzach.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Dr. Sommer 2021-01-27 09:49
Tak, natychmiast otworzyć gospodarkę i zakończyć inscenizację strachu. Koniec małpowania wszystkiego, co robią w tym temacie "na zachodzie" albo w Izraelu.
#2 jadziahej 2021-01-27 10:57
Dr. Sommer BINGO !!!
Polska ma nawet lekarstwo i metodę żeby skończyć z pandemią ale nie chce jej użyć bo mają bata nad sobą. Pseudo politycy i opozycja a przede wszystkim rządzący, nie służą narodowi tylko interesom partyjnym! Szkoda gadać gonić gonić ich aż za Słubicami się obejrzą !!!
#3 Patryk375 2021-01-27 21:27
Załóżcie sobie może klub bilarda lepiej
#4 Tomi70 2021-01-28 12:11
Mów za siebie. Może dla odmiany załóż sobie klub pokera, zamknijcie się w czterech ścianach i nie zapomnijcie o maseczkach ;-) .
A tak na poważnie-jaka to ochrona, przed covid 19?.
Jedni muszą się dostosować, nic nie zarabiają,tylko,plajtują, a płacić muszą-tymczasem inni świetnie prosperują i za nic mają obostrzenia. Tylko nie mów mi proszę o sklepach spożywczych, bo to co się tam dzieje, a szczególnie pod tymi mniejszymi- pozostawię bez komentarza.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.