Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Listy do św. Mikołaja

Choć w tym roku pandemia koronawirusa mocno pokrzyżowała plany Fundacji Grupy Pomagamy, to organizacja nie zamierza rezygnować ze swoich przedsięwzięć. Jednym z nich jest coroczne pisanie listów do św. Mikołaja. Skrzynka już stanęła na pl. Bohaterów. 

W tym roku akcja pt. "listy do św. Mikołaja" będzie odbywać się w nieco innej niż zawsze formie. O szczegółach, na poniższym filmie, opowiedziały Aleksandra Kołek i Beata Przekoracka z fundacji.

W dużym skrócie: do ustawionej na pl. Bohaterów skrzynki (tuż obok choinki) każda chętna osoba może wrzucić list, w którym napisze, co chce otrzymać pod choinkę. Fundacja w miarę możliwości postara się spełnić życzenie, licząc tu także na przychylność swoich sympatyków, darczyńców, wolontariuszy i wszelkich ludzi dobrej woli.

W liście, oprócz opisu wymarzonego prezentu, należy podać także dane adresowe i kontaktowe, aby św. Mikołaj wiedział, gdzie wysłać paczkę. Niestety, nie będzie mógł jej dostarczy osobiście, właśnie z powodu pandemii.

Kolejne informacje na temat akcji będą na bieżąco przedstawiane na stronie fundacji na Facebooku, dlatego zachęcamy do jej śledzenia – KLIKNIJ.

Skrzynka na listy do św. Mikołaja będzie dostępna do 18 grudnia.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.