Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Warszawa

Charytatywna akcja pomocy dwuletniej Malwinie nabiera rozpędu. W internecie trwają licytacje rozmaitych fantów. Jak na razie zebrano 3635 złotych. A to nie wszystko, bo wiele ciekawych aukcji jeszcze przed nami.

Pod młotek poszły głównie sportowe gadżety, ale nie tylko. Internauci licytują m.in. piłkarskie koszulki, szaliki, czapeczki czy kubki. Wielu przedsiębiorców ze Słubic dorzuciło vouchery na swoje usługi, które spotkały się ze sporym zainteresowaniem.

Kayah, Szewiel i Gabor też pomagają

Jak na razie rekordowa okazała się aukcja koszulki z podpisem zwycięzcy Tour de Pologne z 2011 roku, Petera Sagana, za którą zapłacono 305 zł. Za 260 zł wylicytowano indywidualny trening z Jakubem Szewielińskim, utalentowanym bramkarzem Polonii Słubice. Na rzecz Malwiny swoją płytę (wraz z autografem) podarowała Kayah.

Dużym wzięciem cieszyła się usługa nagrania relacji wideo z dowolnego meczu piłkarskiego, która zaoferował Łukasz Najder, pomysłodawca całej akcji i prowadzący portal „Piłkarska klasa A grupa słubicka”. Walka była zacięta, a ostatecznie fant kosztował zwycięzcę 280 zł.

Wiele ciekawych aukcji jeszcze przed nami. Łukaszowi udało się zdobyć m.in. koszulkę z autografem bramkarza Gabora ze słynnego programu „Turbokozak”. Chętni będą mogli powalczyć o przejażdżkę zabytkową Warszawą, a piłkarskich fanów z pewnością zainteresują korki reprezentanta Polski Sebastiana Walukiewicza.

Gdzie licytować?

Aukcje odbywają się na profilu portalu na Facebooku - KLIKNIJ. Codziennie pojawia się kilka nowych, zachęcamy więc do regularnego śledzenia i oczywiście przyłączenia się do licytacji. Zasady znajdziecie TUTAJ. Warto się z nimi zapoznać, aby wiedzieć jak licytować, a następnie przekazać pieniążki.

Malwina zbiera na wózek

A te, przypomnijmy, w całości trafią na konto chorej Malwinki, która pilnie potrzebuje specjalistycznego wózka. Jej historię opisywaliśmy TUTAJ. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję pomocy! Licytacje potrwają do 27 grudnia.

Portal Słubice24 jest patronem medialnym przedsięwzięcia.

---

Poniżej fotki z wybranymi fantami.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.