Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Wypadek Lisów

Do groźnego wypadku doszło dzisiaj pod Lisowem. Osobowe Audi wypadło z zakrętu i urwało koła. Dwie osoby zostały ranne, jedną zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy krótko przed godz. 14:30. Do wypadku doszło na drodze dojazdowej do Lisowa od strony Słubic.

Jak wynika z informacji przekazanych nam przez jednego z kierowców, pojazd najprawdopodobniej za szybko wszedł w zakręt i wpadł w poślizg, po drodze gubiąc przednie koła. Siła była tak duża, że z bagażnika wyleciało również koło zapasowe. Nie wiemy jeszcze czy auto dachowało, ale mogą na to wskazywać zniszczenia karoserii.

Wiadomo, że autem podróżowały dwie osoby, które zostały ranne. Jedną z nich, z ciężkimi obrażeniami, zabrał śmigłowiec LPR.

Czekamy na więcej szczegółowych informacji od słubickiej policji.

Poniżej fotki z miejsca wypadku, które przekazał nam Maciej z Magic Taxi (dziękujemy).

AKTUALIZACJA

Otrzymaliśmy od policji kolejną porcję informacji. Okazało się, że autem podróżowały dwie osoby. 29-letni Ukrainiec był kierowcą, a pasażer to 34-letni Polak (to właśnie on został zabrany helikopterem). Niestety, kierowca był pod wpływem alkoholu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, z nieustalonych jeszcze przyczyn, auto zjechało na pobocze, ścięło kilka drzew, a następnie koziołkowało. Policja cały czas prowadzi czynności wyjaśniające. Ze względu na charakter i okoliczności sprawy, jej finał z pewnością znajdzie się w sądzie.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.