Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Wypadek obok mostu

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w okolicach mostu granicznego w Słubicach. Jadące od strony ronda Solidarności BMW wyłamało barierki ochronne i wpadło na chodnik. Pojazd potrącił idącą nim kobietę.

O zdarzeniu poinformował nas o godz. 16:30 jeden z czytelników, Maciej z Magic Taxi. Jak wynika z jego relacji, skręcając z mostu w stronę ul. 1 Maja białe BMW wpadło w poślizg. Zjechało z drogi na chodnik i zatrzymało się dopiero na skarpie wału przeciwpowodziowego. Niestety, w tym samym czasie chodnikiem szła kobieta. Doszło do potrącenia.

- Poszkodowana doznała ogólnych potłuczeń. Została zabrana karetką do szpitala. Autem podróżował mężczyzna z dwójką dzieci - nastolatkiem i niemowlakiem. Im nic się nie stało – relacjonuje nasz czytelnik.

O potwierdzenie tych informacji poprosiliśmy policję. Jak przekazała nam Magdalena Jankowska z komendy w Słubicach, sprawca zdarzenia to obywatel Niemiec. - Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w 45-letnią pieszą, która znajdowała się na chodniku - przekazała naszej redakcji.

Jak podała policja, kobieta przebywa w szpitalu i przechodzi badania tomografem. Od skali obrażeń zależy czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek czy kolizja.

Na miejscu wciąż trwają czynności policji, mogą występować utrudnienia w ruchu, apelujemy o ostrożną jazdę.

Wkrótce kolejne informacje.

AKTUALIZACJA: Policja potwierdziła, że kobieta nie wymagała hospitalizacji powyżej 7 dni, co oznacza, że zdarzenie zostało uznane za kolizję. Sprawcę ukarano mandatem karnym.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 dove2020 2020-10-20 09:26
A policja go sprawdzała jakie środki miał w organiźmie?Czy nie sprawdzali nawet?
:-*
#2 dove2020 2020-10-20 09:27
Polak potrafi..jak można z dwójką dzieci takie coś odwalić oO dobrze ze nie wjechał na dach domku i nie odstawił auta na ręcznym :D
#3 dove2020 2020-10-20 09:29
A..o te barierki chodzi myslalem ze pod górke wjechał tam dalej co jest droga do mc donalda to by mnie dziwiło jak to by zrobił.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.