Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Stowarzyszenie po PROstu

Stowarzyszenie po PROstu od wielu lat realizuje rozmaite projekty społeczne. Właśnie zbliża się zakończenie jednego z większych przedsięwzięć, które trwało 3 lata i było finansowane z PFRON. Ale jest dobra wiadomość – można już zapisywać się na kolejną edycję.

Stowarzyszenie poinformowało, że rozpoczyna starania o następny projekt. - Piszemy wniosek i musimy odpowiednio zaplanować wsparcie terapeutyczne, by każdy uczestnik miał to, czego potrzebuje. Zbieramy zapotrzebowanie na kolejne trzy lat – czytamy na stronie organizacji. A na czym polega projekt? Pisaliśmy o nim m.in. TUTAJ.

Jak się zgłosić? Arkusze są dostępne w biurze stowarzyszenia przy ul. Szamarzewskiego, w godzinach pracy biura, czyli od poniedziałku do czwartku w godz. 9.00-15.00 i dodatkowo we wtorki w godz. 17.00 - 19.00. Można je także pobrać TUTAJ.

Jak zapowiada szefowa stowarzyszenia Joanna Sierżant-Rekret, na podstawie zgłoszeń będą napisane dwa projekty – jeden realizowany w ośrodku terapii w Słubicach, a drugi w Rzepinie.

- Zapraszamy nowe osoby, które potrzebują wsparcia terapeutycznego i spełnią warunki uczestnictwa w projekcie. Warunki uczestnictwa są wypisane w arkuszu zgłoszenia. Wszystko wyjaśnimy też w biurze – zachęca J. Sierżant-Rekret.

Wypełnione zgłoszenia można składać w biurze stowarzyszenia w terminie do 19 października.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.