Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Nie tak dawno informowaliśmy o medalach, które siłacze z Athletic Team Rzepin zdobyli na mistrzostwach Europy (ZOBACZ). Panowie udowodnili, że liczą się także na krajowym podwórku. Z mistrzostw Polski federacji WUAP/GPC przywieźli 7 medali, w tym 4 złote.

Impreza odbyła się w dniach 3-4 października w Zalesiu. Zawodnicy nie mogli się już jej doczekać, ponieważ była przesuwana z powodu pandemii koronawirusa. Ale gdy już tam się pojawili, udowodnili, że są w życiowej formie.

- Dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz wdrożeniu nowoczesnych technik treningowych, wprowadziliśmy drobne zmiany w naszych przygotowaniach, co wpłynęło znacząco na wynik – opowiadają z dumą sportowcy z Rzepina.

Wysiłek nie poszedł na marne. Z Zalesia wrócili z nowymi rekordami życiowymi, w tym aż dwoma wynikami na poziomie rekordów Polski, i co najważniejsze – z siedmioma medalami, w tym czterema złotymi.

Poniżej szczegółowe wyniki (zawodnicy startowali w różnych dyscyplinach, kategoriach wiekowych i wagowych).

Bench Press:

  • Krzysztof Wolszczak- srebny medal
  • Hubert Fink - złoty medal w kategorii junior
  • Juliusz Zbierski - srebny medal
  • Wiesław Kiwacki - złoty medal
  • Wojciech Kaliciak - srebny medal
  • Krzysztof Zakrzewski - złoty medal

Dyscyplina Powerlifting:

  • Wiesław Kiwacki- złoty medal

Rzepinianie zawsze podkreślają, że ich sukcesy nie byłyby możliwe, gdy nie wsparcie kibiców i sponsorów. Tak było i tak razem, a słowa podziękowania znalazły się na klubowej stronie.

- Dziękujemy, że od lat wspieracie nasze sportowe wysiłki i pomimo tych trudnych czasów jesteście z nami. Wyrażamy swoją wdzięczność za to, że jesteście częścią naszej sportowej rodziny – napisali po zawodach.

Warto wymienić te osoby / firmy. To Bartosz Wojsznis z Eco-Trans, Wanda i Marek Damm z A-Z Personalservice GmbH, gmina Rzepin i burmistrz Sławomir Dudzis, Gospodarstwo Rolne Stanisława Bakana oraz Bistro & Catering U Daniela.

Poniżej zdjęcia udostępnione przez Athletic Team Rzepin.

 
 
 
 
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.