Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Ośrodek Pomocy Społecznej

Z uwagi na wprowadzenie strefy żółtej na terenie całego kraju, Ośrodek Pomocy Społecznej w Słubicach wprowadza ograniczenia w obsłudze interesantów. Nowe zasady zaczną obowiązywać od 12 października (poniedziałek).

Przyjęcia interesantów będą odbywać się przy obu wejściach do Ośrodka Pomocy Społecznej. W sprawach związanych z działem świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego należy korzystać z wejścia bocznego (od strony parkingu). Osoby do działu pomocy społecznej mogą korzystać w wejścia głównego. Przy wejściu głównym będą również obsługiwane osoby niepełnosprawne oraz matki z wózkami w sprawie świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego.

Przyjęcia interesantów będą odbywać się w następujących godzinach:

  • poniedziałek: 8.00 - 12.00 oraz 15.00 - 16.00
  • wtorek - piątek: 8.00 - 12.00

W pierwszej kolejności OPS zachęca do kontaktu telefonicznego i emailowego:

  • dział świadczeń: tel. 95 758 60 46 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • dział pomocy społecznej: tel. 95 758 23 94 / 692 421 291 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pod wskazane adresy poczty elektronicznej można wysyłać wszelkie informacje, wnioski, itp.

- Wspólnie chrońmy swoje zdrowie. Dziękuje za wyrozumiałość i przepraszam za utrudnienia. Jako kierownik ośrodka czuję się w obowiązku dbać o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników i ich rodzin, a w konsekwencji mieszkańców naszej gminy – przekazała naszej redakcji Monika Cichecki, kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Słubicach.

 
 
 
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.