Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Pnokio

W kolejnych placówkach edukacyjnych doszło do fałszywego zawiadomienia o podłożeniu niebezpiecznej substancji. Tym razem na celowniku sprawcy znalazły się przedszkola samorządowe: z Ośna Lubuskiego oraz Pinokio ze Słubic.

W obu przypadkach znowu miał zastosowanie ten sam, znany już doskonale scenariusz. Przedszkola otrzymały emailem powiadomienie o podłożeniu niebezpiecznej substancji. Na miejsce zostały wezwane służby, które przeszukały budynek (w tym policjanci z grupy rozpoznania minersko-pirotechnicznego), ale nic nie znalazły.

Jak przekazała nam Magdalena Jankowska z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach, są to tzw. zgłoszenia kaskadowe, wysłanej masowo do wielu placówek, o niskiej wiarygodności.

Kolejne tego typu akcje coraz bardziej bulwersują opinię publiczną. Pod informacjami o wcześniejszych przypadkach, nasi czytelnicy wielokrotnie pytali o to, kiedy policja namierzy sprawcę (lub sprawców).

Jak już pisaliśmy wcześniej, podobne zdarzenia mają miejsce nie tylko w Słubicach i woj. lubuskim, ale w całej Polsce. Dlatego śledztwo w tej sprawie prowadzone jest na szczeblu centralnym. O szczegóły zapytaliśmy Centralne Biuro Śledcze Policji. Czekamy na odpowiedź.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 gallanonim z galii 2020-10-07 05:08
Poniżej prezentuję tłumaczenie tekstu Władymira Jakowlewa, założyciela i reaktora "Kommersanta"który opisuje rosyjską duszę pokazuje z jakiego charakteru ludźmi mamy do czynienia w Słubicach mocne polecam! ,,... Nazwali mnie na cześć dziadka, także Władymira, który był krwawym masowym mordercą, Czekistą. Wśród jego ofiar byli właśni rodzice. Ojca rozstrzelał za spekulację, matka na wieść o tym powiesiła się,,..
www.salon24.pl/u/marek-w/1080796,krzyk-r...xungE2ol1fmIqCeMiSYk
#2 gallanonim z galii 2020-10-07 09:20
Lewicowe bojówki rozpoczęły wściekły szturm na szkoły i przedszkola! terroryzowanie dzieci i młodzieży szkolnej trwa!Mamy kolejną serię ataków na dzieci w Słubicach! Kolejne fałszywe alarmy w placówkach edukacyjnych.Tym razem w "Jedynce" i "Misiu Uszatku"! Dlaczego nie ma fałszywych alarmów o podłożeniu bomby w komendzie policji?tylko wciąż są to ataki na dzieci? Bo to oni policyjni psychopaci wszczynają te alarmy! slubice24.pl/wiadomosci/aktualnosci/16480-kolejne-falszywe-alarmy-w-placowkach-edukacyjnych-tym-razem-w-sp1-i-misiu-uszatku

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.