Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Stacja beznynowa

Dlaczego warto zajrzeć na nową stację BP w Kunowicach? Na miejscu znajdziesz nie tylko dobrej jakości paliwo, ale zrobisz podręczne zakupy, zjesz coś ciepłego, a nawet wymienisz pieniądze w kantorze. Wszystko czynne całą dobę.

W poprzednich latach, gdy stacja działała pod różnymi szyldami, to miejsce nie miało dobrej prasy. O tankowanym tu paliwie krążyły różne historie, a niejeden kierowca opowiadał o kłopotach z silnikiem po wizycie na stacji w Kunowicach.

Jakość pod szyldem BP

- To już przeszłość - zapewnia Jacek Koźlarek, jeden z nowych właścicieli. - Obecna stacja to firmowa placówka BP, paliwa są tu najwyższej jakości, podobnie jak cała reszta świadczonych usług - podkreśla.

Stacja paliw BP przy ul. Słubickiej działa już kilka miesięcy, ale w pełnym zakresie funkcjonuje od końca wakacji. Przez ten czas udało się zagospodarować zaniedbane otoczenie, wyremontowano zadaszenie, podjazdy oraz budynek, w środku którego powstał sklep, restauracja Wild Bean Cafe oraz kantor wymiany walut.

Nie tylko paliwo

Na miejscu można kupić kultowe hot-dogi, zapiekanki oraz rozmaite przekąski – na zimno i na ciepło. Jest cała gama napojów, także tych wyskokowych, podręczne produkty potrzebne dla kierowców, lody, energetyki, papierosy, a nawet leki pierwszej potrzeby i prasa. - Co najważniejsze, wszystko czynne całą dobę – zaznacza J. Koźlarek.

Lepszy diesel w cenie zwykłego

Na klientów czeka aż 7 stanowisk do tankowania paliwa, więc praktycznie nie ma kolejek. Aby przyciągnąć klientów stacja w każdy czwartek oferuje promocję – ulepszony Ultimate Diesel dostępny jest w cenie normalnego oleju napędowego. A ceny? Konkurencyjne! Warto przyjechać i porównać z tymi np. w pobliskich stacjach w Słubicach.

Zapraszamy do stacji BP w Kunowicach przy ul. Słubickiej. ZOBACZ DOJAZD

Galeria zdjęć

[reklama]

 
 
 
 
 
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.