Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Święto kolorów w Słubicach

5 września po raz kolejny w Słubicach była okazja do zabawy z kolorowymi proszkami. Ta forma rozrywki zdobywa coraz większą popularność w całym kraju, spodobała się także naszym mieszkańcom. Na święto kolorów zajrzeliśmy także z naszym obiektywem.

Holi Święto Kolorów to impreza, która wędruje po całej Polsce. Zasada jest prosta - wstęp na nią jest darmowy, ale płatny jest zakup proszków, choć organizatorzy przygotowują dla uczestników również konkurs, w którym można wygrać darmowe pakiety.

Chętnych do zabawy z kolorami nie brakowało także i tym razem. Impreza trwała całe sobotnie popołudnie i przyciągnęła sporo słubiczan, nie tylko tych z młodszego pokolenia.

Na jednym z boisk bocznych Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji uczestnicy biegali, tańczyli w rytm serwowanej muzyki i oczywiście obrzucali się kolorowymi proszkami.

Na imprezę zajrzeliśmy z naszym obiektywem, choć mocno zastanawialiśmy się, czy nasz aparat dobrze zniesie taką wizytę 😊. Udało się, czego efektem jest poniższa fotorelacja.

 
 
 
 
 
 
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.