Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Problem z kanalizacją w domu? Zapchana instalacja na ulicy lub podwórku? Skorzystaj z fachowej pomocy. AG-TECH ze Słubic oferuje ciśnieniowe czyszczenie instalacji sanitarnych. 

Czyszczenie instalacji sanitarnych

Masz problem?

Zdarza ci się wrzucać do toalety papierowe ręczniki, włosy, patyczki i waciki kosmetyczne? Może czasem wlewasz też tłuszcze z patelni albo resztki pokarmów, rozpuszczalniki, farby? To prędzej czy później możesz spodziewać się zatoru i zatkania kanalizacji. A może już masz z tym problemem do czynienia? Jeżeli woda w twojej umywalce spływa niepokojąco wolno, w łazience pojawił się nieprzyjemny zapach, przy spuszczaniu wody słychać głośne bulgotanie w rurach, a papier toaletowy zamiast spływać razem z wodą unosi się na powierzchni muszli klozetowej – to zapewne w twojej kanalizacji pojawił się zator.

Możemy ci szybko pomóc

Jako specjaliści zakresu branży wodno-kanalizacyjnej usuwamy zatory m.in. w domach, firmach, instytucjach, restauracjach, hotelach, stacjach paliw. Z naszą pomocą problem zatkanej kanalizacji nie musi być dla ciebie koszmarem.

Nasza firma w profesjonalny sposób zajmuje się usuwaniem tego typu problemów. Wykorzystujemy do tego metodę hydrodynamiczną, co oznacza, że czyścimy i udrożniamy rury pod odpowiednim ciśnieniem. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem zamontowanym w naszym firmowym busie. Poradzimy sobie z wszelkimi zatorami – małe gabaryty auta powodują, że dojazd do trudno dostępnych miejsc nie jest dla nas przeszkodą.

Czym się zajmujemy?

  • Udrożnianiem instalacji wewnętrznych oraz zewnętrznych: sanitarnych, ogólnospławnych i burzowych.
  • Usuwaniem zalegających osadów z tłuszczu, piasku i liści.

Udrożniamy kanalizację w tym: poziomy, piony, podejścia budynków, przyłączy, wpustów w zakresie średnic rur od fi 50 mm do 300 mm.

Jak to robimy?

Do rur wprowadzamy wąż o odpowiedniej głowicy i dyszach, za pomocą pompowanej pod ciśnieniem wody, skutecznie pozbywamy się zalegających w rurach osadów i zanieczyszczeń. Nasze auto ma małe gabaryty, dlatego też możemy dojechać na posesje, przed domy itd.

Pojazd oraz specjalistyczny sprzęt, z którego korzystamy w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem oraz precyzją wykonania gwarantują szybkie oraz skuteczne pozbywanie się zatorów.

Gdzie nas znaleźć?

  • Działamy na terenie miasta Słubice oraz okolicznych miejscowości.
  • Dojazd do ciebie nie stanowi dla nas problemu.
  • Jesteśmy do dyspozycji po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Masz problem z zatorem w kanalizacji – dzwoń pod numer tel. 531-235-236.

Przyjedziemy i pomożemy!

[reklama]

 
 
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)