Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Brandmed

Boli, strzyka, rwie, łupie? Dolegliwości nie ustępują, a do gabinetu Twojego lekarza obecnie ciężko się dostać? Gdzie szukać pomocy, gdy zagrożenie epidemiologiczne nadal nie odpuszcza?

Wraz z pojawieniem się epidemii koronawirusa, zmieniło się podejście pacjentów do dbałości o własne zdrowie. Wielu z nas stało przed decyzją o ograniczeniu wizyt w placówkach medycznych w obawie przed zarażeniem. Dla innych niemożliwym było natomiast zrezygnowanie z opieki medycznej, bowiem dolegliwości zdrowotnych nie da się wysłać na „przymusowy urlop”. Dostęp do różnych form leczenia przez wiele tygodni był - i niestety nadal jest - utrudniony. Zamknięcie granic, przymusowa kwarantanna, obostrzenia w gabinetach medycznych, zamknięcie gabinetów fizjoterapii, to wszystko zafundowało również mieszkańcom naszego regionu przygranicznego spore problemy natury zawodowej, ekonomicznej, rodzinnej, ale i zdrowotnej.

Jak jest obecnie?

Pomimo, że obecnie nadal widoczna jest ostrożność pacjentów w kwestii korzystania z wizyt w gabinetach lekarskich czy fizjoterapeutycznych, to jednak da się także zauważyć, że zaufali oni na powrót personelowi medycznemu i chęć dbania o zdrowie jest ważniejsza niż obawa przed ryzykiem zakażenia COVID-19.

Placówki medyczne, które zdecydowały się powrócić do przyjmowania pacjentów w swoich gabinetach przystosowały się bowiem zarówno do wytycznych sanitarnych, jak i do oczekiwań pacjentów w tym zakresie. Częsta dezynfekcja rąk i powierzchni, zakrywanie ust i nosa czy zapobieganie gromadzeniu się pacjentów są normą i nikogo już nie zaskakują. Dzięki poczuciu bezpieczeństwa pacjenci korzystają z dostępnych możliwości, doraźnej pomocy w sytuacjach nagłych, lub przewlekłych, z którymi walczą od dawna.

Gdzie można szukać pomocy?

W Centrum Medycznym Brandmed istnieje obecnie możliwość korzystania z całego szeregu konsultacji lu lekarzy specjalistów oraz zabiegów rehabilitacyjnych, zarówno prywatnie, jak i na podstawie ubezpieczenia w Niemczech. Jest to niezmiernie ważne dla pracowników transgranicznych, którzy nierzadko pracują ciężko fizycznie, długo dojeżdżają do miejsca pracy, wówczas o problemy z kręgosłupem czy narządami ruchu nie trudno. Zdecydowaną korzyścią dla osób ubezpieczonych w największej niemieckiej kasie chorych AOK Nordost jest możliwość korzystania z leczenia na podstawie karty AOK Nordost, właśnie w słubickiej klinice Brandmed.

Oferta medyczna Centrum jest na tyle obszerna, że pozwala na dostosowanie do indywidualnych potrzeb pacjenta, który może skorzystać na miejscu zarówno z konsultacji lekarskich i fizjoterapeutycznych, jak i uzyskać pomoc lekarską poprzez teleporadę (w tym przypadku zakres udzielonej pomocy nie odbiega od konsultacji w gabinecie, możliwe jest bowiem wystawienie zwolnienia, recepty, skierowania etc.).

Z myślą o pacjentach, którzy korzystając z usług medycznych w klinice Brandmed, opłacają je prywatnie, dopasowana indywidualnie oferta obejmuje możliwość skorzystania z zabiegów rehabilitacyjnych w promocyjnych cenach, z indywidualnie dopasowanymi zniżkami, lub w ramach pakietów medycznych, takich jak „Pakiet zdrowie” czy „Pakiet przeciw obrzękom”. Dzięki wydłużeniu godzin pracy działu fizjoterapii zwiększyła się możliwość dopasowania terminu wizyty.

W przypadku pacjentów ubezpieczonych w AOK Norodost wystarczy skierowanie lekarskie, które można uzyskać również u specjalistów w Centrum. Wówczas z zabiegów rehabilitacyjnych pacjent korzysta na takich samych warunkach, na jakich korzystałby po stronie niemieckiej, tj. opłacając jedynie opłatę administracyjną, która stanowi niewielką część kosztów całej serii zaleconych przez lekarza zabiegów.

Pytania o szczegóły

W razie wątpliwości lub w przypadku pytań o szczegóły zapraszamy do kontaktu:

  • 48 95 758 2649
  • 48 518 011 108
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FB: @centrummedycznebrandmed

Konsultacje: www.brandmed.eu

Teleporady: www.telebrandmed.pl

[reklama]

 
 
 
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.