Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Policja

Policjanci z Niemiec zatrzymali w Słubicach skradzione w ich kraju Audi. Było to możliwe dzięki przepisom umożliwiającym prowadzenie transgranicznego pościgu. Kierowca pojazdu zbiegł, trwają jego poszukiwania.

Do zdarzenia doszło 25 sierpnia w godzinach wieczornych. Do Słubic wjechał uciekający z Niemiec kierowca kradzionego Audi. Gonił go nieoznakowany radiowóz niemieckiej policji.

- Na ul. Kościuszki doszło do niewielkiej kolizji, auto wylądowało na poboczu, kierowca porzucił je i zbiegł w kierunku ul. Asnyka. Policjantom nie udało się go schwytać - poinformowała naszą redakcją Magdalena Jankowska ze słubickiej komendy.

Na miejscu pojawiła się również polska policja, która wcześniej była powiadomiona przez swoich kolegów z Niemiec o całej akcji. Nasi mundurowi prowadzą śledztwo, trwają poszukiwania kierowcy, którego tożsamość na razie nie jest znana.

- Pojazd został zabezpieczony, po zakończeniu czynności będzie wydany niemieckiej stronie i wróci do właściciela – podsumowuje M. Jankowska.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Daro33 2020-08-26 23:00
Nasi sąsiedzi byli w szok,u jak można w takim tempie opuścić auto i dać nogę. Gdyby tylko nasza policja była tak szybka jak ów złodziej to pewnie byłby sukces. Panowie z polizei zamiast dyskutować i pić chłodne piwko z kolegami po fachu byli główną atrakcją dla sklepu z alkoholem i gajami zbierali flasche i byli aktorami filmów n
#2 Daro33 2020-08-26 23:03
Żenua.. Pan z audi zdobywa srebrne trampki i jest pretendentem do złamanej kierownicy zaraz po koledze który zdobył złote trampki dając dyla przez most

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.