Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Park przy al. Niepodległości

O pomyśle wysprzątania parku przy al. Niepodległości pisaliśmy na początku sierpnia. Dziś znamy już więcej szczegółów na temat całej akcji. Każdy może się przyłączyć, zrobić coś dobrego dla otoczenia, a przy okazji… zdobyć nagrody.

Park przy alei Niepodległości to miejsce chętnie odwiedzane przez mieszkańców Słubic. Można tu znaleźć spokój, kontakt z naturą, ale i olbrzymie ilości śmieci. Dlatego Fundacja Dziupla Inicjatyw Przyrodniczych po raz kolejny organizuje tam sprzątanie.

- 29 sierpnia zapraszamy do pracy wszystkich, którym zależy na czystym parku, naszym wspólnym dobru. A pracy czeka nas bardzo dużo – zapowiada Natalia Duer z fundacji.

Fundacja zapewni wszystkim chętnym sprzęt potrzebny do sprzątania, będzie też poczęstunek, a pośród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane dwa egzemplarze „Książki o śmieciach” autorstwa Stanisława Łubieńskiego.

Zbiórka o godz. 15:00 na polance pod starym dębem.

---

Akcja sprzątania odbędzie się w ramach projektu "DZIKI PARKing", który sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Sprzątanie parku

 
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Paul82 2020-08-26 20:29
Akcja jak najbardziej potrzebna ale trzeba najpierw trzeba zrobić porządek z tymi co śmiecą.
#2 matkapolka2 2020-08-27 10:50
zgadzam się Paul82, ale jak to zrobić? masz pomysł, to jak pogoń za zachodzącym slońcem
#3 Paul82 2020-08-27 11:39
"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych
Osoby które śmiecą powinni być karani tak dotkliwie aby drugiemu nawet do głowy by to nie przyszło. W lasach montowane są fotopułapki i kara wzrosła z 500 do 5000 zł. Widzę co się dzieje i jeśli będziemy biernie na to patrzeć to nic się nie zmieni.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.