Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Policja

Dzielnicowi z Ośna Lubuskiego pomogli odnaleźć mężczyznę, który poważnie ranił się w rękę chcąc popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze odnaleźli go nieprzytomnego, zatamowali krwawienie i wezwali karetkę. Mężczyzna przeżył.

Do dramatycznych wydarzeń doszło 24 czerwca w Ośnie Lubuskim. Policjanci otrzymali powiadomienie o mężczyźnie, który poważnie zranił się w rękę. Ze zgłoszenia wynikał, że prawdopodobnie chciał odebrać sobie życie.

Na jego poszukiwania natychmiast wyruszyli dzielnicowi: mł. asp. Katarzyna Kasik oraz sierż. szt. Sylwester Kujawa. - Funkcjonariusze szybko wytypowali pustostan, w którym odnaleźli nieprzytomnego mężczyznę. Rany jakie sobie zadał obficie krwawiły – relacjonuje Magdalena Jankowska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Funkcjonariusze wezwali karetkę pogotowia i zatamowali krwawienie. W trakcie udzielania pomocy mężczyzna odzyskał przytomność.

- Dzięki błyskawicznemu i sprawnemu działaniu dzielnicowych udało się ocalić jego życie. Gdyby pomoc nie przyszła na czas, mogłoby dojść do tragedii – podsumowuje M. Jankowska.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 slubfurt79 2020-07-02 09:10
Wielkie brawa i szacunek dla funkcjonariuszy, którzy uratowali ludzkie życie. Miejmy tylko nadzieję że komendant odpowiednio doceni swoich podwładnych.

ps. świetna robota, jeszcze raz szacunek z mojej strony!

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.