Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Książki

Zazwyczaj to maj był miesiącem, w którym biblioteka zawieszała kary zapominalskim czytelnikom i zachęcała ich do oddania przetrzymanych książek. W tym amnestia obowiązuje w czerwcu. 

Dobra wiadomość dla tych, którzy przetrzymali książki wypożyczone w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy. W czerwcu biblioteka nie będzie pobierać regulaminowych opłat – nawet jeśli książki zostały wypożyczone bardzo dawno temu.

Nie trzeba się bać

-  Jest to dobra okazja, aby uregulować zaległości i oddać książki, których termin zwrotu już dawno minął – radzą panie bibliotekarki. Wyjaśniają, że w przypadku zagubienia lub zniszczenia wypożyczonej książki, czytelnik może kupić taki sam lub inny tytuł – ale należy to wcześniej skonsultować.

- Zdajemy sobie sprawę, że zdarzają się różne sytuacje losowe, dlatego prosimy nie obawiać się wizyty w bibliotece – zachęcają.

Można wysłać pocztą

Przetrzymane książki można oddać osobiście, ale także przez znajomych lub… za pośrednictwem poczty. - Zależy nam przede wszystkim na odzyskaniu książek, zwłaszcza, że są czytelnicy, którzy czekają na te publikacje – podkreślają bibliotekarki.

Kontakt

  • Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Słubice, ul. Jedności Robotniczej 18, 69-100 Słubice
  • Tel. 95 758 23 72
  • Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia: poniedziałek 10-17, od wtorku do piątku 9-15, sobota – nieczynne.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.