Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Również Starostwo Powiatowe w Słubicach powoli się „odmraża”. Do budynku mogą już przychodzić petenci, jednak zobowiązani są do przestrzegania zasad sanitarnych. Na załatwienie sprawy najlepiej umówić się telefonicznie. 

Starostwo powiatowe

Jak informuje starostwo, obsługa petentów odbywa się w kilku wyznaczonych miejscach.

  • Na parterze budynku przy ul. Piłsudskiego 20 (lub w poszczególnych pomieszczeniach biurowych – jednak na wizytę należy umówić się wcześniej telefonicznie).
  • W Wydziale Komunikacji i Dróg przy ul. przy ul. Piłsudskiego 19 - bez systemu kolejkowego i rezerwacji internetowej wizyty. Sprawy związane z ewidencją pojazdów można załatwiać w punkcie informacyjnym w pokoju nr 8, a te związane z ewidencją kierowców – w pokoju nr 6. Wszystkie osoby będą obsługiwane pojedynczo zgodnie z kolejnością pojawienia się w wydziale komunikacji. Osoby oczekujące muszą przebywać na zewnątrz budynku.

Co ważne, osoby przychodzące do budynków starostwa muszą zachować niezbędne środki ostrożności: zakrywać usta i nos, dezynfekować ręce i zachować odpowiednią odległość od innych.

Wtedy, kiedy jest to możliwe, starostwo nadal zaleca załatwianie spraw przez Internet, za pośrednictwem platformy ePUAP, poczty elektronicznej, w formie korespondencji tradycyjnej lub telefonicznie.

Lista telefonów do poszczególnych wydziałów jest dostępna na stronie starostwa - ZOBACZ.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 slubfurt79 2020-06-02 20:10
Urzędy były pozamykane a Państwo dalej działało czy w takim razie są tak naprawdę nam wszystkim potrzebne?!

ps. może Janusz Krowin-Mikke miał rację!?
Cytuję: Uważam, że im mniej pieniędzy w budżecie państwa, tym lepiej, bo więcej zostaje w kieszeniach ludzi. Trzeba zlikwidować administrację, po co nam banda urzędników...
#2 jurek 2020-06-03 10:52
masz rację, szczególnie jak się patrzy jakie szopki odstawia starosta za publiczne pieniądze :cry:

myślałem, że akcji z maseczkami nic nie przebije, ale lans z klimatyzatorem to był dopiero hit :o

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.