Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Sytuacja z koronawirusem powoli się normalizuje, wracamy więc do rozpoczętej na początku roku modernizacji portalu Słubice24! Zmianom przyświeca nasze nowe hasło pt. „Spójrz na Słubice z naszej strony”. Będziemy prezentować wam jeszcze więcej nowych i ciekawych treści.

Słubice24

Wspieraliśmy walkę z koronawirusem

Początek roku nie było łatwy dla wielu z was, dla nas również. Gdy szykowaliśmy się do drugiego etapu modernizacji strony Słubice24 (ZOBACZ), na całym świecie nastała pandemia koronawirusa. Nasz region (i Słubice) szczególnie zostały dotknięte obostrzeniami.

Dlatego porzuciliśmy nasze plany, aby skupić się na informowaniu was o bieżących sprawach związanych z pandemią – sytuacji na granicach, funkcjonowaniu urzędów, pracy medyków, akcjach pomocy.

Dziękujemy za zaufanie

Dziękujemy, że doceniliście naszą pracę - publikowane wiadomości notowały rekordową w historii portalu ilość wyświetleń liczonych w setkach tysięcy, a najbardziej popularny film prezentujący protesty na granicy został obejrzany 1 mln razy i miał ponad 5 tys. udostępnień. Odebraliśmy i wykonaliśmy setki telefonów, odpisaliśmy na tysiące wiadomości.

Teraz sytuacja powoli się zmienia, znikają kolejne obostrzenia, a koronawirusowe szaleństwo jakby nieco wyhamowało. Co nie znaczy, że nie mamy się pilnować i nie przestrzegać obowiązujących zasad - o nich też cały czas informujemy.

Wracamy do modernizacji

Ale chcemy jak najszybciej wrócić do zawieszonych wcześniej planów. Na pierwszy ogień idzie dział „Poznaj Słubice”. To pomysł, który urodził się równo 10 lat temu. I wreszcie mamy czas i możliwości, aby go zrealizować.

Skąd ta idea? Od zawsze chcieliśmy, aby Słubice24 było miejscem nie tylko na bieżące newsy, ogłoszenia czy dyskusje, ale także informacje, które naszym czytelnikom pozwolą lepiej poznać Słubice i okolice, toczące się tu życie, samych mieszkańców - i to z różnych perspektyw.

Co nowego u nas?

W niedzielę informowaliśmy już o reaktywacji „Słubice wczoraj i dziś”. Dziś uruchomiliśmy kolejne, zupełnie nowe działy. Mamy nadzieję, że przypadną wam do gustu i będziecie je z przyjemnością przeglądać i z nami współtworzyć.

Szczegóły znajdziecie poniżej, w osobnych newsach.

To oczywiście nie koniec, bo lista ze zmianami jest dłuuuga. Będziemy je sukcesywnie prezentować.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.