Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Lato coraz bliżej, a to znak, że za oknem czekają nas coraz wyższe temperatury. W tej sytuacji sprawdzi się wydajny i niezawodny system klimatyzacji. Gdzie go szukać? W Słubicach oferuje go firma Artis Grup. 

Artis Group Słubice

Mają unijne certyfikaty

Spółka kompleksowo zajmuje się doradztwem, sprzedażą, montażem i serwisem systemów klimatyzacyjnych w Polsce i Niemczech. O jej wiarygodności świadczą certyfikaty i kwalifikacje wymagane przez wszystkie kraje Unii Europejskiej, które pozwalają instalować i konserwować systemy klimatyzacyjne w całej Europie.

- Pracujemy zgodnie z najnowszymi standardami i gwarantujemy niezawodność, bezpieczeństwo i wydajność klimatyzacji, zgodnie z bardzo surowymi wytycznymi środowiskowymi – przekonuje Jarosław Korecki, jeden z właścicieli.

Oferta dla biznesu i osób prywatnych

Firma instaluje systemy klimatyzacji zarówno w budynkach w fazie realizacji (zgodnie z projektem inwestora), jak i w budynkach, które są już w użyciu.

Z usług Artis Group korzystają osoby prywatne, inwestorzy i firmy budowlane, kancelarie prawne, gabinety lekarskie i dentystyczne oraz firmy z różnych branż.

Wszystkie rodzaje klimatyzacji

Do wyboru jest szeroki wachlarz urządzeń i systemów. Artis Group zajmuje się najpopularniejszymi na rynku systemami klimatyzacji: ściennej, kasetonowej (kasety sufitowe), podłogowej i kanałowej.

- Posiadamy klimatyzatory wiodących światowych firm, takich jak: Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, Haier, Gree, Daikin, Panasonic, Samsung, LG, Toshiba i inne, dzięki czemu możemy spełnić wszystkie wymagania naszych klientów – wylicza J. Korecki.

Fachowa obsługa

O montaż i serwis zadbają dwa profesjonalnie przeszkolone zespoły. Co ważne klient, firma oferuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Zadba także o regularną konserwację i czyszczenie systemu klimatyzacji, co jest bardzo ważne dla zdrowia.

Co wyróżnia Artis Group?

 • Doradzamy w domu lub w firmie, aby wspólnie wybrać wydajność i rodzaj klimatyzacji, który jest optymalnie dostosowany do obszaru i potrzeb.
 • Po przyjęciu oferty podpisujemy umowę i rozpoczynamy realizację zamówienia.
 • Mamy bardzo dobrze zaopatrzony magazyn, dzięki czemu możemy zagwarantować bardzo szybkie terminy dostaw systemów klimatyzacyjnych.
 • Pracujemy szybko, sprawnie i czysto. Po zakończeniu instalacji przeszkolimy cię w zakresie obsługi systemu klimatyzacji.
 • W zależności od urządzenia gwarancja producenta wynosi od 3 do 5 lat.
 • Oferujemy usługi serwisowe i pogwarancyjne.
 • Wystawimy faktury.

Przykładowe promocje

Mitsubishi HR 2,5 kW cena od 2099 zł

Artis Group Słubice

Airfel 2,5kW cena od 1599 zł

Artis Group Słubice

Haier 2,6 kW od 1799 zł

Artis Group Słubice

Kontakt:

 • Artis Group Sp. z o.o.
 • pl. Wolności 19, 69-100 Słubice
 • tel. +48 733 009 100
 • www.artis-group.pl
 • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

[reklama]lock

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)