Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

W dużych, jak i małych sklepach spożywczych zawsze występuje ten sam problem. Obsługa nie widzi całego pomieszczenia, a to niestety prowadzi do niecnych czynów klientów. Oczywiście można zatrudnić ochroniarza, który będzie pilnował wszystkiego, ale są to dość duże koszta. My chcemy przedstawić Wam dużo prostszy sposób, jakim są lustra sklepowe. Zapraszamy do lektury, jeżeli interesują Was tego typu rozwiązania.

Zastosowanie luster sklepowych.

Z samej nazwy można łatwo wywnioskować, iż są one stosowane w różnego rodzaju sklepach, ale nie tylko. Również możecie je spotkać w magazynach bądź na zapleczach. Tak naprawdę sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie jest ograniczona widoczność i nie jesteście w stanie zobaczyć całego pomieszczenia. Dzięki zastosowaniu luster zwiększycie w łatwy sposób zasięg Waszego wzroku, co uchroni Was przed wieloma niemiłymi konsekwencjami.

Hurtownia kosmetyczna z lustrami sklepowymi

Materiał wykonania luster sklepowych.

Lustra sklepowe we wcześniejszych czasach były wykonywane z normalnego szkła. Jednak nie było to dobre rozwiązanie. Dość często zbicie takiego produktu powodowało wiele ran. Dlatego w tym momencie producenci zaczęli stosować akryl i właśnie luster sklepowych z takiego materiału powinniście poszukiwać. Jego niewątpliwą zaletą jest to, że nie można go pobić. Właściwość ta sprawia, iż możecie tego typu lustra wieszać nawet w najbardziej ruchliwych miejscach bez większych problemów. Również rzeczy stworzone z tego produktu są o wiele lżejsze. Wszystkie wymienione aspekty sprawiły, że w tym momencie należy kupować tylko i wyłącznie lustra sklepowe akrylowe.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze luster sklepowych?

Chcą zakupić lustra sklepowe należy zwrócić uwagę na kilka następujących szczegółów:

  • Kształt – na rodzimym rynku możecie znaleźć produkty okrągłe bądź trójkątne. Rodzaj bryły, jaki wybierzecie, w gruncie rzeczy zależy od ilości miejsca, jakie posiadacie.
  • Wymiary lustra – długość, wysokość i głębokość pozwolą Wam określić ile przestrzeni musicie zagospodarować na powieszenie zwierciadła.
  • Odległość obserwacji – parametr ten mówi, jaką przestrzeń będziecie widzieć przez lustro. Po przekroczeniu tej wartości obraz zostaje zniekształcony oraz mniej widoczny.

Wyżej wymienione cechy są najistotniejsze podczas wyboru lustra sklepowego. Żadnej z niej nie możecie pominąć.

Gdzie zakupić lustra sklepowe?

Jesteście zainteresowani zakupem luster sklepowych po przeczytaniu tego artykułu? To teraz najważniejsze pytanie: Gdzie taką czynność zrealizować? Z naszej strony polecamy sklep internetowy Doris dostępny pod adresem: www.wyposazenie-sklepowe.pl. To właśnie tam bez wychodzenia z domu w szybki sposób zakupicie tego typu rozwiązania. My gorąco do tego zachęcamy do naprawdę warto. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do innych naszych artykułów.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.