Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach wychodzi naprzeciw potrzebom osób, dla których obecny czas jest szczególnie trudny. Zwłaszcza tym starszym, niepełnosprawnym, samotnym, tracącym zatrudnienie. Mogą uzyskać wsparcie psychologa.

Psycholog

Do PCPR mogą zadzwonić te osoby, które czują, że znalazły się w stanie kryzysu związanego z wybuchem epidemii koronawirusa. Zwłaszcza ci, którzy są samotni, niepełnosprawni, przewlekle chorzy czy też wymagają wsparcia.

Mogą oni uzyskać pomoc – a jest nią poradnictwo psychologiczne przez telefon. Rozmowa ze specjalistą pomoże im wrócić do równowagi psychicznej. Jak zaznacza PCPR, to wsparcie nie ma formy procesu terapeutycznego lub leczenia w znaczeniu klinicznym.

Kontakt telefoniczny bądź online z psychologiem możliwy jest po wcześniejszej rozmowie z pracownikiem socjalnym.

Kontakt z pracownikiem socjalnym

  • tel. 505 251 043, od poniedziałku do piątku w godz. 11– 13
  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • email do psychologa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach

  • tel. 95 758 2140 lub 505 259 034 w godzinach urzędowania tj. w poniedziałki 8-16, od wtorku do piątku 7.30-15.30
  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.