Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Kryminalne zagadki Słubic: internauta poinformował naszą redakcję, że w miniony weekend doszło do zabójstwa. Podobno sprawca usiłował upozorować samobójstwo swojej ofiary. Trafił już w ręce śledczych i został tymczasowo aresztowany.

Policja

„Podobno w ten weekend było morderstwo w naszym mieście. Chłopak z dziewczyną poderżnęli gardło mężczyźnie, a gdy ten zmarł, podcięli mu żyły, aby upozorować samobójstwo” – napisał do nas czytelnik.

O potwierdzenie tych wstrząsających informacji zwróciliśmy się do Prokuratury Rejonowej w Słubicach. Jej szefowa, Małgorzata Fila, przekazała naszej redakcji, że zostało wszczęte śledztwo w sprawie zabójstwa 46-letniego mieszkańca Słubic. Zdarzenie miało miejsce w nocy z 21 na 22 lutego.

Sprawca został już złapany. - Ustalono i zatrzymano sprawcę. To 28-letni mężczyzna. Przyznał się do winy i został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące – wyjaśnia M. Fila. Dodaje, że obecnie jest gromadzony materiał mający na celu ustalenie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Wiadomo, że ofiary znały się i wcześniej razem spożywały alkohol. A co z hipotezą o samobójstwie? Na tym etapie śledztwa prokuratura nie może odnieść się do tego, czy sprawca chciał je upozorować. Nie podaje też więcej szczegółów zdarzenia.

Do tematu będziemy wracać.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.