Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Wielkimi krokami zbliża się 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie grać będą także i Słubice. Finał odbędzie się 12 stycznia w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury.

WOŚP Słubice

O zbieraniu fantów przez SMOK na aukcje pisaliśmy jeszcze przed świętami. Ich zbiórka cały czas trwa, można wciąż się przyłączyć do pomocy (ZOBACZ).

Finałowa impreza odbędzie się 12 stycznia w siedzibie SMOK-a przy ul. 1 Maja 1. Głównym miejscem występów artystycznych i licytacji będzie oczywiście sala koncertowa, ale wydarzenia towarzyszące (jak np. warsztaty) będą rozgrywać się także w pozostałych pomieszczeniach SMOK-a i w klubie Prowincja.

Szczegółowy program minutowy podamy niebawem, wiadomo już jednak, że cała zabawa rozpocznie się o godz. 14:00 i potrwa do 20:00, kiedy to przyjdzie czas na tradycyjne światełko do nieba. A główne licytacje zaplanowano godzinę wcześniej, czyli o 19:00.

W 2019 roku w Slubicach udało się zebrać blisko 114 tys. złotych. Czy tym razem uda się pobić ten rekord? Na to liczą sztab i wszyscy wolontariusze WOŚP. Przypomnijmy, w tym roku gramy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

wosp 2020
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.