Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
To podwójne szczęście – mieć urodziny w urodziny niepodległej Polski i dostać fajny prezent. Fundacja PZU ufundowała wyprawki wszystkim dzieciom urodzonym w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym gronie jest również Kalinka Boronowicz, która przyszła na świat w szpitalu w Słubicach.

kalinka

11 listopada o godz. 10.15 na słubickiej porodówce urodziła się Kalinka Boronowicz. Zdrowa, śliczna dzziewczynka, ważyła 3080 g i mierzyła 56 cm. Mama, Magdalena Grzegorczyk, ucieszyła się nie tylko z urodzin córeczki, ale i z tego, że będzie miała szczególną datę urodzenia. A na dodatek otrzyma wyprawkę od Fundacji PZU, o czym poinformował nasz szpital na swoim facebookowym profilu.

- Prognozowany termin porodu zmieniał się przy każdej wizycie u lekarza, córka miała urodzić się między 11 a 20 listopada – opowiada M. Grzegorczyk. – Ale wszystko poszło dobrze – cieszy się. I dziękuje personelowi Oddziału Ginekologiczno-Położniczo-Noworodkowego za opiekę w czasie pobytu w szpitalu. – Mamy tutaj rewelacyjne warunki – podkreśla.

My również gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego i Kalince i jej mamie.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.