Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/10/26 19:30 #4259

  • biedronka
  • biedronka Avatar
  • Gość
  • Gość
JADZIA napisał:

WITAM.JA MAM PROPOZYCJE,DLA TYCH CO JADĄ NA PRACODAWCÓW.SAMI POOTWIERAJCIE SWOJE INTERESY,BIZNESY.ZATRUDNIJCIE Z 2,3,4 OSOBY A NAJLEPIEJ Z 20,PŁACCIE PODATKI,A JEST ICH OOOO,PRZYJMUJCIE DZIESIĄTKI KONTROLI,SPEŁNIAJCIE SETKI NAKAZÓW,ZAKAZÓW,WYMOGÓW,DAWAJCIE NA URLOP I URLOP,KARPIOWE,JAJKOWE,IMIENINOWE,OKOLICZNOŚCIOWE I.T.P.PŁACCIE ZA GAZY,PRĄDY ZUS I INNE SETKI SPRAW.MYSLE ZE MAM RACJE,CHCECIE ZARABIAĆ KASE,TO JA ZARABIAJCIE KASE.URZĄD PRACY POMAGA W OTWARCIU INTERESU





To ja chcę u ciebie pracować!!!!!!!!!!!!!:lol: :lol: :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/10/28 13:29 #4300

  • jadzia
  • jadzia Avatar
  • Gość
  • Gość
o co chodzi.chodzi o to gosciu,ze piszesz pieknie,lecz rzeczywistość jest taka jaką opisałam.nie nadarmo mówi sie w mediach ,ze np.prawo podatkowe w polsce jest jednym z najgorszych na swiecie,poza tym wszedzie na swiecie ten kto zatrudnia ,np.cos produkuje daje prace ma tansza taryfe za energie elektryczna niż w domu,lecz w polsce jest inaczej.takich przykładów jest setk inajlepiej zmniejszyc godziny pracy z 8 na 5 w ciągu dnia,pesje podniesc,najmirzsza krajową do 2000zl,a i tak zabraknie na nasze emerytury bo o tym sie głośno mówi wtedy tez napiszesz ze to wszystko to prawo,i masz racje prawo to prawo. jeszcze tak dalej a coraz mniej podmiotów bedzie mozna opisywac na tej stronce.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/10/28 19:20 #4307

  • gosc
  • gosc Avatar
  • Gość
  • Gość
POPIERAM JADZIE.JEŚLI KTOŚ CIĄGLE PŁACZE,NIECH ROBI SWÓJ BIZNES I ZARABIA KASE,WARTO ZARYZYKOWAĆ.ALE CO TAM PO CO ODPOWIEDZIALNOŚĆ I PRACA PO 14 GODZ.ŁATWO KRYTYKOWAĆ.NAJLEPIEJ ZAZNACZAM NIE DOTYCZY TO WSZYSTKICH,WPAŚĆ DO ROBOTY NA 8GODZ,Z TEGO PRZERWY NA PAPIEROSKI,WC,POGADUSZKI=6godz,ZAROBIĆ DUŻO PIENIĘDZY ZERO ODPOWIEDZIALNOŚCI,PPOBIADOLIĆ.WTEDY WSZYSTKO GRA I BUCZY

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/10/28 20:28 #4309

  • gosc
  • gosc Avatar
  • Gość
  • Gość
jadzia napisał:

o co chodzi.chodzi o to gosciu,ze piszesz pieknie,lecz rzeczywistość jest taka jaką opisałam.nie nadarmo mówi sie w mediach ,ze np.prawo podatkowe w polsce jest jednym z najgorszych na swiecie,poza tym wszedzie na swiecie ten kto zatrudnia ,np.cos produkuje daje prace ma tansza taryfe za energie elektryczna niż w domu,lecz w polsce jest inaczej.takich przykładów jest setk inajlepiej zmniejszyc godziny pracy z 8 na 5 w ciągu dnia,pesje podniesc,najmirzsza krajową do 2000zl,a i tak zabraknie na nasze emerytury bo o tym sie głośno mówi wtedy tez napiszesz ze to wszystko to prawo,i masz racje prawo to prawo. jeszcze tak dalej a coraz mniej podmiotów bedzie mozna opisywac na tej stronce.


Doskonale wiem jaka jest rzeczywistość, ale czy to wina zatrudnionych pracowników?
Pomijam sytuację gdy zatrudnia się osoba, która miga się od roboty na lewo lub prawo, albo kradnie lub działa w inny sposób na szkodę pracodawcy, ale są raczej marginalne sprawy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/10/28 20:35 #4310

  • gosc
  • gosc Avatar
  • Gość
  • Gość
gosc napisał:

POPIERAM JADZIE.JEŚLI KTOŚ CIĄGLE PŁACZE,NIECH ROBI SWÓJ BIZNES I ZARABIA KASE,WARTO ZARYZYKOWAĆ.ALE CO TAM PO CO ODPOWIEDZIALNOŚĆ I PRACA PO 14 GODZ.ŁATWO KRYTYKOWAĆ.NAJLEPIEJ ZAZNACZAM NIE DOTYCZY TO WSZYSTKICH,WPAŚĆ DO ROBOTY NA 8GODZ,Z TEGO PRZERWY NA PAPIEROSKI,WC,POGADUSZKI=6godz,ZAROBIĆ DUŻO PIENIĘDZY ZERO ODPOWIEDZIALNOŚCI,PPOBIADOLIĆ.WTEDY WSZYSTKO GRA I BUCZY


A możesz popierać Jadzie małymi literami??
Czy to może taki nowy styl biznesmenów?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/11/02 19:12 #4381

  • kumuszek
  • kumuszek Avatar
  • Gość
  • Gość
jadzia napisał:

... inajlepiej zmniejszyc godziny pracy z 8 na 5 w ciągu dnia,pesje podniesc,najmirzsza krajową do 2000zl,a i tak zabraknie na nasze emerytury...

Piękne słowa Jadzia tylko że widzisz jak to jest, ja pracuję w niemczech 6 godzin przez pięć dni w tygodniu i zarabiam w przeliczeniu na złotówki trochę mniej niż niemieccy pracownicy - wychodzi to 3200 zł, więc jak to jest że w naszym kraju pracodawca, gdy ma wypłacić 1500 zł to Mu się ręce trzęsą jakby mu cały majątek zabierali? :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/11/02 19:55 #4383

  • abcde
  • abcde Avatar
  • Gość
  • Gość
kumuszek napisał:

jadzia napisał:

... inajlepiej zmniejszyc godziny pracy z 8 na 5 w ciągu dnia,pesje podniesc,najmirzsza krajową do 2000zl,a i tak zabraknie na nasze emerytury...

Piękne słowa Jadzia tylko że widzisz jak to jest, ja pracuję w niemczech 6 godzin przez pięć dni w tygodniu i zarabiam w przeliczeniu na złotówki trochę mniej niż niemieccy pracownicy - wychodzi to 3200 zł, więc jak to jest że w naszym kraju pracodawca, gdy ma wypłacić 1500 zł to Mu się ręce trzęsą jakby mu cały majątek zabierali? :)

sorry za otwartość, ale co to za fucha? :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/11/02 22:40 #4387

  • pracownica
  • pracownica Avatar
  • Gość
  • Gość
[Post usunięty - Kilkanaście wpisów jednej osoby]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Grzesiek.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/11/04 18:03 #4400

  • jadzia
  • jadzia Avatar
  • Gość
  • Gość
NIE ROZUMIEM,CO KOMUSZEK PISZESZ.CO MA POLSKA DO NIEMIEC.CZY NIEMCY DO ANGLI. I.E.C.A PO ZA TYM W NIEMCZECH MAM SPORO KOL.KOL.I JEST BARDZO ZLE.WSZĘDZIE SĄ CIĘCIA.ZRESZTĄ WYKŁADNIĄ JEST FRANKFURT,PUSTKA,I ROZMOWA Z LUDZMI MIESZKAJĄCYMI W BERLINIE.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

witam wszystkich 2009/11/07 23:21 #4474

  • basik
  • basik Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
to bardzo smutne co tu piszecie i wierze ze w wiekszosci prawda.....
myslalam o poszukaniu pracy w slubicach, ale wasze wpisy nieco otworzyly mi oczy....
feudalizm jeszce .... smutne naprawde

bas

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/11/08 22:02 #4494

  • szukajacy pracy
  • szukajacy pracy Avatar
  • Gość
  • Gość
witam - czy moze cos wiecie na temat pracy na w bmw - moze tam ? co sadzicie ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/11/08 23:47 #4497

  • pracodawca
  • pracodawca Avatar
  • Gość
  • Gość
Piękne jechanie. Musiałam zajrzeć do tego wątku :) Może powiem też coś na ten temat.Jestem pracodawcem i myślałam iż czym lepiej traktuję się pracownika tym bedzie bardziej sumiennie wykonywał swoją prace. NIC BARDZIEJ OMYLNEGO! Możecie pisać tu i to i owo ale przez swoich byłych pracowników straciłam szacunek do osób których nawet nie znam . jedni mnie okradli drugi na czas do pracy nie przychodzili ale jak przyszła pora obiadowa to co do min siedzieli,byli i tacy co napijali sie w pracy pocichu, inne mogli nie przyjsc wogole a na następny dzien jak nigdy nic przychodzili i pytali od czego dzis zacząc(od [wulgaryzmy] z pracy taka była moja odpowiedz). Nie spotkałam jeszcze za półtora roku osoby w pracy która by okazywała mi taki szacunek jak ja jej. Więc możecie tu sobie popisać a pracodawcy i tak wiedzą jaki wy jesteście! Bo kto tu nie pisze napewno mają prace i są sumiennymi pracownikami i dobrze ich traktuja pracodawcy areszta pisze głupoty i szuka pracy gdzie można odbębnic godziny za które będię miał płacone i narzekać jaki to nie dobry pracodawca.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Grzesiek. Powód: Wulgaryzmy.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/11/10 18:52 #4535

  • Ktos
  • Ktos Avatar
  • Gość
  • Gość
łoł ale błędów języjowych !!!!! szok !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/11/10 21:31 #4542

  • pracownik
  • pracownik Avatar
  • Gość
  • Gość
takie błędy może robić tylko wkurzony pracodawca, który właśnie o sobie przeczytał:laugh: :laugh: :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/11/11 16:23 #4550

  • myszka miki
  • myszka miki Avatar
  • Gość
  • Gość
@pracodawca,

Back to school!!!!!!!!!!!!!!!!! Właśnie takich pracodawców co niektórzy mają, współczuję! Nawet po polskiemu nie umi napisać;) :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.