Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Gdzie szukać pracy a gdzie lepiej nie w Słubicach? 2009/05/13 23:18 #2369

  • RAFI7737
  • RAFI7737 Avatar
  • Gość
  • Gość
ALE WY NAPRAWDE MACIE PROBLEMY A CO DO DYSKUSJI U GÓRY TO ;LIZAC MOŻESZ SOBIE D..E TO WŁAŚNIE BYLI PRACOWNICY LIDLA TO ZADYMIARZE

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Gdzie szukać pracy a gdzie lepiej nie w Słubicach? 2009/05/14 17:13 #2379

  • JohnnieWalker
  • JohnnieWalker Avatar
  • Gość
  • Gość
Musielibyscie zobaczyc jak sie w Lidlu np: w Irlandii ludzie na kasie zachowuja...??? Usmiech, kultura, zagadaja, pomoga..... a w Polsce, jak widze naburmuszone[bluzgi] na kasie, ktorym sie wydaje ze klienci sa dla nich a nie one dla klientow to az mnie cofa. W IRL nikt nikogo nie goni, wszyscy sie normalnie odzywaja do siebie, oczywiscie zdarzaja sie dziwne przypadki, ale ogolnie jest ok. Wiec jak wam sie w Polandii nie podoba to do IRL zapraszam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Grzesiek. Powód: Słownictwo...

O:Gdzie szukać pracy a gdzie lepiej nie w Słubicach? 2009/05/14 20:39 #2380

  • rafi7737
  • rafi7737 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
JohnnieWalker napisał:

Musielibyscie zobaczyc jak sie w Lidlu np: w Irlandii ludzie na kasie zachowuja...??? Usmiech, kultura, zagadaja, pomoga..... a w Polsce, jak widze naburmuszone[bluzgi] na kasie, ktorym sie wydaje ze klienci sa dla nich a nie one dla klientow to az mnie cofa. W IRL nikt nikogo nie goni, wszyscy sie normalnie odzywaja do siebie, oczywiscie zdarzaja sie dziwne przypadki, ale ogolnie jest ok. Wiec jak wam sie w Polandii nie podoba to do IRL zapraszam.





ZEBYŚ WIEDZIAŁ CO ONI MAJĄ ZA PROBLEMY IM NIE CHODZI O TO ZE JEST KRYZYS TYLKO MAJĄ PROBLEMY TYPU TORTURY W LIDLU

NIECH WEZMĄ SIĘ NAJPIERW ZA SIEBIE I ZA SŁOWNICTWO DOPIERO NIECH PRZYJDĄ DO PRACY W LIDLU:woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez rafi7737.

Odp: O:Gdzie szukać pracy a gdzie lepiej nie w Słubicach? 2012/01/17 15:39 #11523

  • ksiezniczka169
  • ksiezniczka169 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0

gośc MD napisał: Ja pracuje w lidlu od początku jestem zadowolony. dobre zarobki-co rok podwyżki bony na święta paczki dla dzieci premie. super.Atmosfera jest ok od czasu kiedy mamy nową kierowniczkę.Jest porządek.klienci są zadowoleni-tak mówią jak przychodzą do sklepu. a ta złą opinię wystawiają nam byli pracownicy których zwolnili. mamy takie czasy że nikt nikomu za darmo płacił nie będzie.Jak robicie zakupy w biedronce to zobaczcie jakie tam sa kolejki i nikt nic nie mówi.a w PP nikt nie ma umowy i jest ok? w lidlu od pierwszego dnia pracy masz umowę.pozdrawiam.

tsss kazali ci tak napisac? boisz sie o posadke? w lidlu nie ma kolejek bo tam nikt nie przychodzi ha ha ha ludzie nie idźcie tam do pracy odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lipa gorsza niz u menclowej starej babci he he :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ksiezniczka169.

Odp: Gdzie szukać pracy a gdzie lepiej nie w Słubicach? 2012/01/17 20:45 #11525

  • Sawanna
  • Sawanna Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 76
  • Otrzymane podziękowania: 3
ale zesxcie drodzy Słubiczanie doradzili Kaji , łoł jestem pod wrazeniem , nic tylko wyzywanie sie, obrzucanie. to jest wlasnie obraz mieszkancow.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.