Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Gdzie szukać pracy a gdzie lepiej nie w Słubicach? 2009/05/01 19:03 #2223

  • anka
  • anka Avatar
  • Gość
  • Gość
lidl to oboz pracy i to jawny wystarczy isc na zakupy o popatrzec co sie tam dzieje

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Gdzie szukać pracy a gdzie lepiej nie w Słubicach? 2009/05/01 19:44 #2225

  • kass
  • kass Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 0
kaja napisał:

Dla kogoś po studiach i nie tylko...



po studiach - ok, ale co to znaczy "i nie tylko..." zaintrygowało mnie to ;) pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Gdzie szukać pracy a gdzie lepiej nie w Słubicach? 2009/05/01 20:20 #2226

  • zainteresowana
  • zainteresowana Avatar
  • Gość
  • Gość
anka napisał:

lidl to oboz pracy i to jawny wystarczy isc na zakupy o popatrzec co sie tam dzieje

Jak to widac ze to" jawny oboz" prosze cos wiecej napisac?Ja robie zakupy i nic nie zauwazyłam .Chyba ze jest lepsza i gorsza zmiana?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Gdzie szukać pracy a gdzie lepiej nie w Słubicach? 2009/05/01 21:39 #2227

  • sabina
  • sabina Avatar
  • Gość
  • Gość
ja tez tam robie zakupy i powiem ci szczerze ze wystraczy kilka razy zaobserwowac jak pracownicy odzywaja sie do siebie w ogole ostatnio zrobilo sie tam niezbyt przyjemnie w ogole zeby znalesc jakas pomoc to szukac trzeba dobre pol godziny raptem trzech pracownikow na zmianie i stale kolejki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Gdzie szukać pracy a gdzie lepiej nie w Słubicac 2009/05/01 23:09 #2228

  • kaja
  • kaja Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
kass napisał:

kaja napisał:

Dla kogoś po studiach i nie tylko...



po studiach - ok, ale co to znaczy "i nie tylko..." zaintrygowało mnie to ;) pozdrawiam



Ja jestem po studiach i chciałabym znaleźć jakąś ambitną pracę, ale na razie mi się to nie udaje, mimo że nabrałam doświadczenia zawodowego w różnych branżach. Liczyłam na to, że ktoś mi podpowie, gdzie w ogóle mogłabym się udać i gdzie warto by było zostawić swoje cv na przyszłość. A stwierdzenie "i nie tylko"-> skoro nie mogę znaleźć ambitnej pracy jako absolwentka szkoły wyższej z doświadczeniem to liczyłam na podpowiedź gdzie szukać pracy w przypadku jakbym zmuszona była pracować zaniżając swoje kwalifikacje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Gdzie szukać pracy a gdzie lepiej nie w Słubicac 2009/05/02 08:18 #2229

  • miastowa
  • miastowa Avatar
  • Gość
  • Gość
Nie napisalas po jakich studiach jestes, Studia a Studia to tez roznica, nie do kazdej pracy masz kwalifikacje, jak i zapewne do roznych prac masz zawyzone ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Gdzie szukać pracy a gdzie lepiej nie w Słubicac 2009/05/02 12:26 #2230

  • zainteresowana
  • zainteresowana Avatar
  • Gość
  • Gość
kaja napisał:

kass napisał:

kaja napisał:

Dla kogoś po studiach i nie tylko...



po studiach - ok, ale co to znaczy "i nie tylko..." zaintrygowało mnie to ;) pozdrawiam



Ja jestem po studiach i chciałabym znaleźć jakąś ambitną pracę, ale na razie mi się to nie udaje, mimo że nabrałam doświadczenia zawodowego w różnych branżach. Liczyłam na to, że ktoś mi podpowie, gdzie w ogóle mogłabym się udać i gdzie warto by było zostawić swoje cv na przyszłość. A stwierdzenie "i nie tylko"-> skoro nie mogę znaleźć ambitnej pracy jako absolwentka szkoły wyższej z doświadczeniem to liczyłam na podpowiedź gdzie szukać pracy w przypadku jakbym zmuszona była pracować zaniżając swoje kwalifikacje.

Wpadnij do lidla tam sa wolne etaty.Brak ludzi a w POLSCE JEST KRYZYS A BEZROBOCIE ROSNIE.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Gdzie szukać pracy a gdzie lepiej nie w Słubicac 2009/05/07 18:43 #2266

  • mariolka
  • mariolka Avatar
  • Gość
  • Gość
Tak ta Babcia Mencel ja mam jej serdecznie dosc! stare pruchno mysli ze kim ona jest? Tak naprawdę to wielkie gówno znaczy w słubicach a poza tym jest garstka ludzi którzy ją lubią ! Jesli to czytasz to pozdrawiam cie babciu mario

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Gdzie szukać pracy a gdzie lepiej nie w Słubicac 2009/05/07 19:29 #2269

  • gosc
  • gosc Avatar
  • Gość
  • Gość
To ile w takim Lidlu mozna wyciagnac na miesiac zalkadajac, ze pracuje sie na pelny etat i faktycznie 40h/tydzien, a nie umowa na 1/2 etatu i praca od rana do wieczora?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Gdzie szukać pracy a gdzie lepiej nie w Słubicach? 2009/05/10 13:02 #2292

  • gośc MD
  • gośc MD Avatar
  • Gość
  • Gość
Ja pracuje w lidlu od początku jestem zadowolony. dobre zarobki-co rok podwyżki bony na święta paczki dla dzieci premie. super.Atmosfera jest ok od czasu kiedy mamy nową kierowniczkę.Jest porządek.klienci są zadowoleni-tak mówią jak przychodzą do sklepu. a ta złą opinię wystawiają nam byli pracownicy których zwolnili. mamy takie czasy że nikt nikomu za darmo płacił nie będzie.Jak robicie zakupy w biedronce to zobaczcie jakie tam sa kolejki i nikt nic nie mówi.a w PP nikt nie ma umowy i jest ok? w lidlu od pierwszego dnia pracy masz umowę.pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Gdzie szukać pracy a gdzie lepiej nie w Słubicac 2009/05/10 13:33 #2294

  • gosc
  • gosc Avatar
  • Gość
  • Gość
gośc MD napisał:

Ja pracuje w lidlu od początku jestem zadowolony. dobre zarobki-co rok podwyżki bony na święta paczki dla dzieci premie. super.Atmosfera jest ok od czasu kiedy mamy nową kierowniczkę.Jest porządek.klienci są zadowoleni-tak mówią jak przychodzą do sklepu. a ta złą opinię wystawiają nam byli pracownicy których zwolnili. mamy takie czasy że nikt nikomu za darmo płacił nie będzie.Jak robicie zakupy w biedronce to zobaczcie jakie tam sa kolejki i nikt nic nie mówi.a w PP nikt nie ma umowy i jest ok? w lidlu od pierwszego dnia pracy masz umowę.pozdrawiam.

No ladnie nam zareklamowales Lidl, ale nadal nie wiem czy placa tam za nadgodziny oraz nawazniejsze, ile placa?
Nie musi byc dokladnie, ale czy to 1000, 1500 czy 2000zl /m-c?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Gdzie szukać pracy a gdzie lepiej nie w Słubicach? 2009/05/10 16:12 #2295

  • ula
  • ula Avatar
  • Gość
  • Gość
gośc MD napisał:

Ja pracuje w lidlu od początku jestem zadowolony. dobre zarobki-co rok podwyżki bony na święta paczki dla dzieci premie. super.Atmosfera jest ok od czasu kiedy mamy nową kierowniczkę.Jest porządek.klienci są zadowoleni-tak mówią jak przychodzą do sklepu. a ta złą opinię wystawiają nam byli pracownicy których zwolnili. mamy takie czasy że nikt nikomu za darmo płacił nie będzie.Jak robicie zakupy w biedronce to zobaczcie jakie tam sa kolejki i nikt nic nie mówi.a w PP nikt nie ma umowy i jest ok? w lidlu od pierwszego dnia pracy masz umowę.pozdrawiam.

dobre..... chodze i widze jak u was jest....tego co tam czasem widze nie bede komentowac zenada......

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Gdzie szukać pracy a gdzie lepiej nie w Słubicac 2009/05/10 18:53 #2299

  • gośc MD
  • gośc MD Avatar
  • Gość
  • Gość
oczywiście że płacą za nadgodziny.a pracownik taki jak ja(z długim stażem) ma więcej jak 2000+premia.pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Gdzie szukać pracy a gdzie lepiej nie w Słubicach? 2009/05/10 20:59 #2300

  • grzes
  • grzes Avatar
  • Gość
  • Gość
a czemus to tak myslisz? joanna?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Gdzie szukać pracy a gdzie lepiej nie w Słubicach? 2009/05/11 16:25 #2311

  • MIRA
  • MIRA Avatar
  • Gość
  • Gość
TA I KASJERKI WIECZNIE Z FOCHAMI NA KASIE.....CALY LIDL

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.