Kliknij przycisk i otwórz MENU >>


Dawid Kręt to bramkarz, który jest zawodnikiem poznańskiego Lecha. Dzisiaj ustalone zostały wszystkie szczegóły wypożyczenia trzeciego bramkarza „kolejorza” do drugoligowca ze Słubic. Pierwszy raz na zajęciach polonistów Kręt stawi się w piątek. Dodajmy, że Kręt to wychowanek Tęczy Płońsk a następnie występował w Amice Wronki oraz Lechu. W piątkowych zajęciach weźmie także udział Łukasz Janczarek występujący jesienią w trzecioligowym Rozwoju Katowice.
Wychowanek Piasta Gliwice to nominalnie prawy pomocnik ale bez uszczerbku na jakości może także grać na lewej flance bądź w napadzie. Zawodnik ten wypożyczony został z gliwickiego ekstraklasowca a w swojej karierze, poza Piastem i Rozwojem, występował także w Koszarawie Żywiec. Warto dodać, że tej zimy zainteresowane pozyskaniem Janczarka były między innymi GKS Katowice i Polonia Bytom jednak ostatecznie popularny „Czarek” zdecydował się na grę w drugoligowcu ze Słubic.

Aktualnie działacze Polonii pracują nad jeszcze jednym wartościowym transferem. Trwają zaawansowane rozmowy na temat pozyskania młodzieżowca (jego nazwisko owiane jest tajemnicą) mającego w swoim życiorysie występy w ekstraklasie oraz „starej” II lidze. Jeśli transfer ten zostanie sfinalizowany będzie najprawdopodobniej ostatnim ruchem w zespole trenera Kapicy.

[źródło: Polonia Słubice]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 MLODY 2009-01-24 15:51
Polonia się zbroi :-)))
#2 MLODY 2009-01-24 15:51
Polonia się zbroi :-)))
#3 bass 2009-01-24 16:11
A koń jaki jest każdy widzi .Już od lat ;-))))
#4 bass 2009-01-24 16:11
A koń jaki jest każdy widzi .Już od lat ;-))))
#5 zoriętowany 2009-01-25 10:01
Jak mi wiadomo jeszcze żadnych umów z nimi nie podpisano tylko są u nas na testachy.Ewryk nie nie wprowasdzj kibiców w błąd.
#6 zoriętowany 2009-01-25 10:01
Jak mi wiadomo jeszcze żadnych umów z nimi nie podpisano tylko są u nas na testachy.Ewryk nie nie wprowasdzj kibiców w błąd.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.