Kliknij przycisk i otwórz MENU >>


W poniedziałkowe przedpołudnie podopieczni Grzegorza Kapicy spotkali się na inauguracyjnych zajęciach. Na początek szkoleniowiec Polonii zaserwował swoim podopiecznym trening biegowy w terenie zakończony grą wewnętrzną. W treningu uczestniczyło kilku nowych zawodników w tym pięciu z którymi kontrakty zostały już podpisane tj. Adrian Chomiuk, Michał Benkowski, Tomasz Gajowy, Krzysztof Wierzbicki i Paweł Posmyk. Zabrakło Krzysztofa Piskuły, który tego dnia rozliczał się ostatecznie ze swoim poprzednim klubem tj. Wartą Poznań. Ponadto wśród trenujących byli dwaj gracze, którym przygląda się trener Kapica. Jak na razie nie ujawniono ich personaliów, wiadomo jedynie, że pierwszy z nich grał jesienią w Gawinie Królewska Wola a drugi w trzecioligowym duńskim klubie. Poza zajęciami przedpołudniowymi podopieczni trenera Kapicy przeszli także testy wydolnościowe.

Warto dodać, że przedpołudniowemu treningowi przyglądał się zawodnik, który we wtorek podpisze z Polonią kontrakt. Do tego momentu jednak nazwisko zostaje owiane tajemnicą. Wiadomo jedynie, że w ostatnim czasie był kapitanem i wyróżniającym się zawodnikiem czołowego drugoligowego klubu. Piłkarz ten występuje na pozycji defensywnego pomocnika. Wśród tych, którzy uczestniczyli w zajęciach byli także Radosław Bączyk, Rafał Łopusiewicz oraz Radosław Feliński. Jednak ten pierwszy raczej na pewno odejdzie ze Słubic. Jego ostateczny los rozstrzygnie się w najbliższych dniach gdyż ma propozycje z trzech klubów. Podobna sytuacja jest z Łopusiewiczem, który dostał wolną rękę w poszukiwaniu sobie nowego klubu. Jeśli chodzi o Felińskiego to Polonia zamierza rozwiązać z nim kontrakt. Poloniści zakończą pierwszy tydzień zajęć turniejem halowym w Gorzowie Wlkp.

A oto zawodnicy, którzy uczestniczyli w pierwszych tegorocznych zajęciach:

Piotr Dmuchowski, Rafał Łopusiewicz, Radosław Bączyk, Adrian Chomiuk, Michał Benkowski, Tomasz Gajowy, Ireneusz Marcinkowski, Paweł Timoszyk, Radosław Feliński, Krzysztof Wierzbicki, Paweł Jankowski, Wojciech Okińczyc, Paweł Posmyk, Adrian Kochanek, Ousmane Sylla, Marcin Adamczewski, Kamil Krzeptowski, Bartosz Kosman oraz dwaj testowani zawodnicy.

[źródło: Polonia Słubice]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 whu 2009-01-07 20:36
Mam nadzieje, ze mimo fatalnej jesieni Polonia sie podniesie i da rade utrzymac sie w II lidze. No i chcialbym, zeby w tym roku dali o sobie znać słubiccy kibice !
#2 whu 2009-01-07 20:36
Mam nadzieje, ze mimo fatalnej jesieni Polonia sie podniesie i da rade utrzymac sie w II lidze. No i chcialbym, zeby w tym roku dali o sobie znać słubiccy kibice !

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.